ZWSOFT, firma z siedzibą w Guangzhou w Chinach, zapewniając zintegrowany CAD i CAM od roku 1998. W tej chwili mają 320 000 klientów w 80 krajach na całym świecie. Wydać więcej niż 20% swoich przychodów w badania i rozwój dwóch głównych produktów:


  • ZWCAD CAD 2D i 3D
  • ZW3D do MCAD i k

W tym artykule skupimy się na przeglądzie ZWCAD + 2015, w szczególności sprawdzić niektóre z nowych funkcji. Zawierająca między innymi wsparcie dla Google Earth, Unicode narzędzie do skanowania tekstu (drag) i strych (remis), wylęgu, kierownik odniesienia i zaktualizowany interfejs użytkownika.


ZWCAD 2015

Firma opisuje ZWCAD 2015+ jako opłacalny platformy, nieco poparcie dla rozszerzenia DWG CAD przeznaczony do realizacji projektów, modelowanie i rysowania. Jeśli chodzi o rentowność, ZWCAD jest teraz dostępny mniej niż 2500 zł, która jest dwa razy niższa kwota niż wydały bezpośredniego konkurenta – AutoCAD LT 2015 ZWCAD + zawiera wiele funkcjonalności jest również w wersji pełny AutoCAD. Opis programu jest dość krótki, co jest zaletą jak długo zdążyłbym nie czytać, ponieważ pobieranie instalację programu i rejestracji zajęło mi około 15 minut. Jak widać na poniższych wymagań sprzętowych, to nie musi mieć stan programu komputerowego sztuka działać prawidłowo.


SO : Windows XP SP2, SP3, Vista, 7, 8 lub Windows Server 2003 i Server 2008

Procesor Intel Core2 Duo lub AMD Athlon CPU lub bardziej nowoczesne X2

RAM 1GB

Karta graficzna : rozdzielczość minimum 1024 x 768 z prawdziwego koloru, co najmniej 128 MB

twardy : 1,5 GB wolnego z 1 GB wolnego miejsca w jednostce systemowej

Indeks mysz, trackball lub inne urządzenie

DWD-ROM każdej prędkości (ważne tylko podczas instalacji z płyty)

. Po pobraniu programu i zainstalować go w krótkim czasie był gotowy, aby przetestować swoje nowe obowiązki

czysty i prosty interfejs użytkownika

Nigdy nie użył ZWCAD, już myślałem, że pierwszy element tego wyroku, interfejs użytkownika (UI w skrócie) jest. To pozwoliło mi przyjrzeć się, jak program działa i jak jest zbudowana. Jak widać na poniższym wykresie, interfejs użytkownika jest bardzo podobny do występującego w programie AutoCAD.


Interfejs użytkownika ZWCAD + 2015

W ogólnych rzeczy, przyjmując wygląd interfejsu użytkownika jest czysty i przejrzysty i pozbawiony zbędnych wodotryski. Wiedziałem interfejs wstążki, palety narzędzi, i przełączać modelu i papieru są na miejscu. codzienne narzędzia są łatwo dostępne i można je łatwo znaleźć.


Interfejs zawiera również możliwość przełączania pomiędzy różnymi zestawami łopatek występów, w tym widoku klasycznego. Następnie możemy przejść do wyglądu podobny do poprzednich wersji programu AutoCAD, z wszystkimi paletami, pasków narzędzi i list rozwijanych w menu, które miały tam. Można również skomponować swój interfejs i zapisać go w odpowiednim miejscu.


Unicode

Ponieważ program jest coraz szerzej stosowane przez klientów międzynarodowych, ta wersja kodu ZWSOFT otrzymał dużą aktualizację, która wprowadziła szereg zmian. Unicode pozwala na łatwą i bezproblemową wymianę danych między różnymi językami.


Oczywiście, rozumie potrzebę skutecznej komunikacji pomiędzy różnymi językami, ale zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że naprawdę jest Unicode. Ludzie, którzy mówią po angielsku (język, że komputery zostały zaprojektowane na początku) zwykle nie rozumiem frustrację użytkowników, którzy znają języki spoza kręgu romańskim. Unicode jest sposób, aby napisać podobne listy do ASCII, ale w tym wiele elementów więcej. ASCII i Unicode określają sposób, w jaki są wyświetlane w postaci plików tekstowych, stron internetowych i innych dokumentów. Jednak reprezentacja ASCII umożliwia tylko 94 znaków alfabetycznych i interpunkcji w języku angielskim (system został stworzony w erze dalekopisu, a dopiero później dostosowana do komputerów). Z drugiej strony, Unicode został stworzony w celu wspierania wszystkich znaków w wielu językach, na przykład. Cherokee głośniki i języków etiopskich pisane od prawej do lewej. Unicode jest miejsce dla prawie milion znaków.


W ZWCAD + 2015 Unicode jest zgodny z interfejsem użytkownika, co oznacza, że ​​znaki, które należą do poszczególnych językach są wyświetlane poprawnie na przykład w pasku menu podręcznego powiadomień i nazw plików ..

Pomoc dla Google Earth

ZWCAD + 2015 możemy zobaczyć, jak nasze rysunki będą w bezpośredniej rzeczywistości obrazów polowe pobrania przez Google Earth i umieszczone na mapie. Aby to zrobić, przejdź do Narzędzia – & gt; Google Earth – & gt; Import z Google Earth (lub polskich Narzędzia – & gt; Google Earth – & gt; Importuj z Google Earth). Opcja ta otwiera nowe okno z tyłu Google Earth z odwrotnej ZWCAD.


Google Earth ciągu ZWCAD

Gdy obszar powiększenia do zielonego w południowej części naszej stoczni, altanka izometryczne boki wyciągnął kreskując wymieszać i dodać kolor. I umieścił obiekt na mapie i zobaczył coś innego w naszym ogrodzie. Dałem przegląd sytuacji, gdy budka naprawdę budować, jak pozycjonować i musiałby być dobierane.


Altana umieszczony w rogu mojego ogrodu

transformacja z 2D do 3D

popycha narzędzie i przeciągnij są nowe ZWCAD + 2015 za pomocą obiektów 2D do tworzenia obiektów 3D. Drag działa w ten sposób, aby wybrać obiekt, który jest przeciągnięty wzdłuż ścieżki w sposób, który stworzy bryły 3D. Wyciągnąć z drugiej strony tworzy obiekt 3D w oparciu o liczbę odcinków.


Spróbuj przetestować nowe funkcje. Zacząłem rysując okrąg, który chciał oporu, a następnie wyciągnął łuk, który doprowadzi do końca.


narzędzie ekstrakcji wykorzystanie koło, a

Po wybraniu najpierw strzelaj wybrał okrąg, że spadnie, a potem wskazał na przebieg ścieżki. ZWCAD automatycznie tworzy 3D ciał stałych w oparciu o te dane. Wynik na rysunku można uzyskać przez zmianę widoku 2D do 3D, można to zrobić, na przykład. Przytrzymując SHIFT + zobacz centralne koło myszy i przesunąć mysz.


Pre przeciągając


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 ⁄ 2 =