TMSys, dystrybutor oprogramowania CAD, ogłosiła dziś najnowszą wersję profesjonalnego oprogramowania do projektowania wnętrz InteriCAD T6. Program został wyposażony w nowoczesnych rozwiązań i znacząco polepszona w stosunku do swojego poprzednika, wersja T5. Dzięki InteriCAD T6 jest jeszcze bardziej kompletne i intuicyjne narzędzie, które skutecznie ułatwia pracę wszystkich architektów wnętrz, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

kluczowe innowacje w InteriCAD T6


reprezentacja szybciej

InteriCAD T6 dostarcza imponującą wydajność skok reprezentacji, jego prędkość wzrosła o 40% w porównaniu do InteriCAD T5. Silnik został udoskonalony zarówno podstawowe i zaawansowane śledzenie promieni foton. Dzięki tym ulepszeniom, program pozwala zaoszczędzić czas i stworzyć jeszcze lepszą wizualizację wnętrza.


VR gogle usługi

InteriCAD T6 współpracuje z wirtualne okulary rzeczywistości. Technologia ta pozwoli użytkownikom programu Oferujemy innowacyjne projekty. I NBSP; wewnątrz wirtualnej rzeczywistości


Zintegrowany obudowy

W najnowszej wersji InteriCAD jest wyposażony w zaawansowany moduł szafy, umożliwiając precyzyjną konstrukcję każdej garderoby lub szafy. Szeroki system oparty jest na różnych Biblioteka: pionowych i poziomych paneli, ścianki działowe, szuflady, cokoły i drzwi. Moduł pozwala również tworzyć żadnych szafki stojaki, regały, komody i szafki.


Moduł zewnętrznej Fartuch

Projektanci

​​Twórcy InteriCAD T6, nie zapomnieli formularza kuchnie i znacznie poprawiły moduł pojedyncze meble kuchenne dostępne. Najnowszą wersję łatwo umieścić elementy, takie jak blaty, szafki i cokoły i zmieniać fronty całej grupy mebli. Możemy również łatwo dostosować użytych materiałów, które pomogą nam w zaawansowanym edytorze tekstury. InteriCAD T6 pozwala ustawić szafki automatyczne otwieranie drzwi i dodawanie siatek.


modele biblioteka online

W najnowszej wersji możliwością przechowywania informacji w chmurze został wprowadzony. Modele 3D biblioteki umieszczony w kolekcji online, więc nie ma potrzeby, aby zawsze zainstalować dysk. Umożliwia natychmiastowy dostęp do ponad 10.000 modeli 3D produktów z Polski i zagranicznych producentów. W InteriCAD T6 jest to również możliwe, aby napisać swoje własne projekty w chmurze i natychmiast podzielić się z przyjaciółmi na Facebooku.


Projekty eksport bezpośrednio do iScan

bezpośredni eksport InteriCAD T6 stworzony w ramach projektu dla iScan to kolejna z wielu przydatnych funkcji. zaprojektować projektów konsumentom pozwala architektom w pełni interaktywny sposób.


Redakcja boczna

Użytkownicy

T6 docenią funkcję szybszy i prostszy edycja projektu Dzięki wielu zaawansowanych edytorów na panelu bocznym. Oprócz kuchni było modułu redaktorzy. modele kamer 3D, materiały i światło inteligentny system oświetleniowy


Inne zmiany

Wśród innych nowości możemy znaleźć, między innymi, możliwość wstawić okno w rogu projektowania 2D. również płynne przejście między różnymi okienkami przetwarzania (2D konstrukcja VR Modelowanie). Poprawa Znaczym jest dodatkowe wymiary, które pozostają aktywne w czasie wkładania 3D obiekty VR.


Aby uzyskać więcej informacji oraz demo można znaleźć na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora: https://intericad.pl/
Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
17 + 22 =