Tool Costing

Kategoria:

Opis

Tool Costing to narzędzie PCM umożliwiające kosztorysowanie produktu. Z jego pomocą można ustalić między innymi cenę produktu, zyskowność czy też wielkość produkcji. Program oferuje kompleksowe rozwiązania pozwalające na ustalenie kosztów produktów – wlicza się w nie zarówno niezbędny materiał, jak i narzędzia np. formy wtryskowe czy tłoczniki wielotaktowe.

Tool Costing – szybkie i precyzyjne kosztorysowanie form

Tool Costing to przełomowe oprogramowanie, które pozwala z dużą dokładnością oszacować koszty oprzyrządowania. Dzięki wnikliwej i dokładnej analizie modeli 3D pozwala na wycenę nawet najdrobniejszych elementów. Automatycznie wykrywa gabaryty części, a także grubość ścianek, wkładki itp. Analizie podlegają wszystkie elementy, dzięki czemu otrzymany kosztorys jest kompletny i bardzo dokładny.

Po analizie każdego z modeli 3D program przenosi dane do środowiska kosztorysowania. W nim można samodzielnie wprowadzić informacje, takie jak region produkcji czy waluta. Po wprowadzeniu niezbędnych danych, program oblicza i generuje listę, na której znajduje się czas wykonania poszczególnych etapów produkcji. Na koniec program generuje zestawienie kosztów, które może okazać się niezwykle przydatne podczas ustaleń z klientem.

Tool Costing – funkcje i możliwości

Oprogramowanie dostarcza wielu szczegółowych informacji na temat czasu i kosztów produkcji. Oferuje szereg szczegółowych diagramów i wykresów, które pozwalają na skuteczne zaplanowanie całości procesu, a także mądre gospodarowanie wydatkami. Otrzymane dane pozwalają ocenić, czy poszczególne elementy lepiej jest zamówić, czy wykonać je we własnym zakresie. Dokument z przedstawionymi kosztami umożliwia ich optymalizację, a także może być podstawą do stworzenia konkurencyjnej oferty.

Korzystanie z oprogramowania Tool Costing zapewnia przede wszystkim redukcję czasu potrzebnego na wykonanie kosztorysu oraz zdecydowanie lepszą stopę zwrotu z inwestycji. Program pozwala zmniejszać wydatki na oprzyrządowanie i osiągać lepszą efektywność.

Oprogramowanie Tool Costing oferuje dostęp do danych źródłowych. Pozwala to na skonfigurowanie danych, takich jak specyfikacje czy techniki produkcji.

Najważniejsze cechy produktu:

  • tworzenie kosztorysów na podstawie projektu 3D,
  • generowanie indywidualnych raportów,
  • elastyczność w obliczeniach kosztów, możliwość ich optymalizacji,
  • program działa w oparciu o firmową bazę danych,
  • rzetelność i dokładność obliczeń,
  • możliwość importowania i eksportowania arkuszy,
  • obsługa głównych technologii: odlewanie, tłoczenie, cięcie laserowe itp.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tool Costing”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
50 ⁄ 25 =