Cad Decor

Kategoria:

Opis

Program CAD Decor służy do  projektowania wnętrz – zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.

W programie możliwe jest rysowanie i edytowanie (np. zmiana wymiarów czy skalowanie) ścian, okien, drzwi, wnęk, słupów oraz elementów wyposażenia wnętrz. Edytować można też elementy dowolne – podłogi, podesty, sufity, obudowy i cokoły, a także elementy zdefiniowane ręcznie.

Program pozwala na korzystanie z modeli 3D elementów wyposażenia wnętrz. Dostępne są bazy wbudowane modeli, ale można też pobrać je ze stron internetowych producenta lub stworzyć je samodzielnie w innym programie i przekonwertować, używając wbudowanego modułu Konwerter 3D. Wstawione elementy 3D są automatycznie dodawane do zestawienia, w którym można modyfikować ich cenę.

Program pozwala na wykonanie wizualizacji projektu. Dostępne są funkcje  nanoszenia farby i tekstury na powierzchnie oraz definiowania właściwości materiałów (np. emisja, połysk).

Ze względu na wbudowane funkcje CAD Decor jest szczególnie użyteczny do projektowania wnętrz z płytkami ceramicznymi. Pozwala na szybkie wykonywanie aranżacji i zaawansowane układanie płytek.

Program zawiera moduł Fug Sopro służący do planowania użycia fug, klejów i mas uszczelniających.  Generowany jest raport z wyceną przy użyciu produktów Sopro.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Cad Decor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
20 × 18 =