T-Splines for Rhino

Opis

Program T-Splines for Rhino wprowadza udogodnienia w zakresie modelowania 3D. Związane są one przede wszystkim z kontrolą całego procesu w oparciu o obowiązujące w branży standardy. Projekty wykonywane przy jego pomocy są niezwykle precyzyjne i elastyczne.

Korzystanie z tego oprogramowania ma wiele zalet, wśród których warto wymienić szybkość tworzenia złożonych powierzchni oraz łatwą manipulację nimi. Poza tym program ten wprowadza nowe metody modelowania, jak na przykład modelowanie pudełkowe oraz możliwość tworzenia całych modeli z krzywych i zoptymalizowane wyciąganie po profilach.

Za pomocą jednego przycisku T-Splines for Rhino umożliwia translację modeli powierzchniowych i wielobocznych w standardowe modele NURBS. Ułatwiona jest także edycja aktualnie tworzonych projektów. Można bezproblemowo dodawać punkty kontrolne oraz usuwać ich rzędy w celu wygładzania powierzchni, a także dodawać zagięcia, aby w danym modelu wyeliminować zbędne luki. Tworzenie projektów za pomocą tego oprogramowania daje wiele możliwości i ułatwień dla projektantów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „T-Splines for Rhino”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 ⁄ 14 =