ELCAD

Kategoria:

Opis

ELCAD jest narzędziem  umożliwiającym tworzenie pełnej dokumentacji elektrycznej. Jest używany – od inżynierii mechanicznej, poprzez budowę instalacji i pojazdów szychowych, aż po elektrownie – wszędzie tam gdzie wymaga się stałej dokumentacji elektrycznej.
Istotą systemu ELCAD jest intuicja i wydajność. Projektant może skupić się na doborze aparatury i strukturze instalacji, ponieważ system automatycznie generuje listwy zaciskowe, tabele połączeń i wykazów itd. Dodatkowo projektowanie jest wspomagane przez wbudowane mechanizmy kontrolne oraz gotowe katalogi aparatury i symboli. Występujące oznaczenia i symbole są zgodne obowiązującymi w tym zakresie normami (polskimi i międzynarodowymi).
Program daje możliwość opracowywania projektów o dowolnym rozmiarze, w wielu językach, o dowolnej konfiguracji sterowników i kart(dowolna liczba sterowników w projekcie). Pozwala na zarządzanie projektami, użytkownikami i prawami dostępu. Nad jednym projektem może pracować kilku projektantów.
Wymienione, główne cechy sprawiły, że ELCAD od ponad trzech dekad jest liderem wśród systemów CAD/CAE w branży elektrycznej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ELCAD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
6 × 20 =