Spółka TMSys dzisiaj wprowadzenie na rynek najnowszej wersji IRONCAD The profesjonalne oprogramowanie CAD 3D, który ma więcej niż 1500 firm w Polsce.

IRONCAD 2018 zapewnia do 10-krotny wzrost i nbsp; Szybkość i nbsp; zaprojektować podczas pracy z dużymi złożeniami w porównaniu do wersji programu w ubiegłym roku wprowadzono również szereg nowych narzędzi dla projektantów, umożliwiając jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne tworzenie geometrii 3D i złożeń. Wśród nich są m.in.: gesty myszy pozwala na szybki dostęp do najczęściej używanych poleceń rysowanie 2D i notebook scena, generując zakres nastaw mechanizmów przepływu 2D do rysowania i tworzenia spoiny I NBSP; . komfort pracy inżynierów i projektantów mechanicznych wzrośnie także: zaktualizowane konwerter CAD i wieloplatformowa przeglądarka Projekty Online Przeglądarka 3D Web
1o czasami nawet zwiększyć prędkość konstrukcyjna

IronCAD 2018-10 razy zwiększa wydajność użytkownika podczas projektowania dużych zespołów. Wynik ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu nowej macierzy danych, poprawę środowiska graficznego konfiguracji i opcji, aby przyspieszyć wprowadzenie mechanizmów przeznaczonych do analizy ruchu. Nowa wersja zwraca również uwagę IRONCAD skrócony o 30% czas generowania i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

nowe narzędzia do modelowania obiektów 3D

Przeglądarka internetowa Przeglądarka 3D Jest to platforma przeglądarka, która pozwala łatwe przeglądanie i udostępnianie modeli 3D na wielu urządzeniach.

Powłoka wygenerować uproszczony pliku (w formacie IronCAD ICS) o znacznie mniejszych rozmiarach, co pozwala nawet szybciej projektów wymiany współpracowników.

gesty myszy w sceny 3D szybkie i intuicyjne oferta dostęp do najczęściej używanych poleceń w przestrzeni projektowej.

Mysz gesty szkicownik i nbsp; umożliwić łatwiejsze tworzenie geometrii 2D

nowy interfejs zestaw parametrów i nbsp; ułatwia znacznie proces umieszczania wzorów wybrane dla każdej równania

numeracja części w formacji i nbsp; to nowe polecenie automatycznego numeracji w tworzeniu i nBSP; poprzez narzędzia Triball

Szybsze tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną

serii tworzenie RYSUNKÓW nbsp; <

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 − 6 =