smar wolne i bezobsługowe, materiałów wysokiej technologii igliduru A181 stanowi olej bardzo nadają się do zastosowania w przemyśle spożywczym i opakowania.

tych sektorów jest szczególnie ważne, aby uniknąć stosowania środków smarujących. Igus, specjalizujący się w plastikowych ruchu tworzyw sztucznych do zastosowań mobilnych oferuje szeroki zakres bezpłatnych materiałów i bezobsługowych smarów do łożysk, spełnia wymogi wymogami FDA i UE rozporządzeniem WE 10/2011 w sprawie. Oferta obejmuje IGUS igliduru A181 materiału odpornego uniwersalny po aplikacji osi korozję pozwala uzyskać mały współczynnik ścierania.

Dla użytkowników przemysłu spożywczego i opakowań jest kluczowe dla zdolności do zapewnienia bezpieczeństwa naszych produktów. Igus, specjalizujący się w plastikowych sztucznego ruchu dla aplikacji mobilnych, zapewnia iglidur A181 bez smarowania i konserwacji materiału, który
dobrze spełniają te wymagania. A181 materiał jest zgodny z rozporządzeniem WE 10/2011 UE i wymogami Amerykańskiej Agencji ds Żywności i Leków (FDA) w zakresie materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością regularnie Katowice. Ponadto, podczas wytwarzania prosty igliduru bazie polimerów domieszkowanych stałych smarów trybologicznie zoptymalizowane bazie polimeru igus, wspomnianą stałych smarów i inne wypełniacze, które zawierają jedynie składniki niemetalicznych i nie jest szkodliwy dla zdrowia. Dlatego też, A181 z materiału, który jest równy Cały materiał iglidur jest zgodny Zgodny.


Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
30 + 28 =