Sheffield PRECISIO medycznego (1) roszczeń Sheffield Precision medyczne firmy, która nie byłaby fizycznie zdolne do wytwarzania wielu 50.000 sztuk wyprodukowany w ubiegłym roku bez Edgecam. Według Steve’a Lambell kierownik produkcji, jej produkty są tak skomplikowane, że nie ma możliwości pisania programów CNC ręcznie.


zawsze uruchomić Edgecam symulacji w biurze przed wysłaniem programu do maszyny, w wyniku czego, nigdy kolizji. Nie byłoby tysiące linii kodu. Ja po prostu nie mogę wziąć do tego. Wiele z naszych programów stworzonych przez Edgecam jest przeznaczony do frezowania 3D powierzchnie w Bridgeport and Haas, 3 -, 4 – i 5-osiowe maszyny. Robimy wszystko nasza praca pozycjonowanie 5-osiowy – jednak należy najpierw zabezpieczyć element w prawidłowej orientacji. doskonała Edgecam tworzy ścieżkę obrabiarek do obróbki 5-osiowy 60 procent oszczędności czasu wymaganego do konfiguracji rękojeści.

– powiedział Brian Reece, CEO

Weźmy program, który pasuje wymiar specyficzny, Edgecam oblicza drogę do innych wymiarów. Konieczne jest, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i zoptymalizować czas na rozpoczęcie prac na etapie projektowania do wprowadzenia gotowego produktu. Wiele instrumentów chirurgicznych jest bardzo podobna do konwencjonalnych narzędzi tnących. Nasza znajomość technologii pozwala nam produkować najlepszy zespół w najbardziej zyskowny sposób. Edgecam jest kluczem do ostatecznego projektu, który naprawdę jest na czele naszej firmy.

– Dodany Reece

– kontynuuje Reece

Steve i kolega zaplanować wszelkie zadania określone podmioty gospodarcze, przedstawić program i uruchomić maszynę.


zawsze uruchomić biuro Edgecam symulacja przed wysłaniem programu do maszyny, a zatem nigdy nie jest kolizja. Funkcja symulacji odgrywa ważną rolę w firmie, pokazując fakturę wykończonej powierzchni. W rzeczywistości, możemy zobaczyć jakość powierzchni przed rozpoczęciem leczenia. To wszystko, co można zrobić z profili tolerancji, szorstki lub oddzielnych liniach. Poprzez rzeczywistym symulacji widzimy bardzo dokładna replika powierzchni osiągnięta podczas Obrabiarka.

– zakończył Reece
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 − 22 =