Zachęcamy do wypróbowania nowej wersji ZWCAD + 2015, który został otwarty w roku 09.23.2015.


Poniżej znajduje się lista najważniejszych zmian i innowacji przedstawionych w niniejszym komunikacie.

zwcad2015

To pozwala obszary obrazu wylęgowych, a nawet obecne dwg.Pozwala skuteczne zarządzanie wszystkich zewnętrznych źródeł rysunku: Luwr, źródła oraz wstawianie linków XrefBezpośrednie map Google Earth rysunkuSwobodna rysunek wymianę danych między różnymi językamiZostała interfejs projekt zmienił się na bardziej czytelne i bardziej stonowaną.Nowe funkcje 3D „zamiatanie” i „loft”

Superhatch

Ogólne klapa jest ograniczona do korzystania z jednego z gotowych wzorów, ale mocno ogranicza możliwości użytkownika. W ZWCAD + 2015, z pomocą Super Hatch, użytkownicy mają pełną swobodę – plus klapę z pomocą predefiniowanych wzorów, które można wykorzystać własne Kraty, bloki i referencje

.

refmenager

Importuj Google Earth mapy

Dokładny projekt architektoniczny może czasami być trudne ze względu na brak jakiegokolwiek odniesienia do rzeczywistych warunków i środowiska, w którym stał budynek. ZWCAD + 2015 umożliwia bezpośrednie wstawianie Google Earth do rysowania, dzięki czemu użytkownik będzie zobaczyć przewidywane rzeczywistych warunków na obiekcie mapy. Mapy mogą być również umieszczone w czerni i bieli.


„google-earth-CAD CAD

nowe funkcje 3D “zamiatanie” lub “loft”

Funkcje te obsługują modelowanie 3D. Bar lub poleceń do zamiatania kontur. Loft funkcja za pomocą którego można stworzyć ciało ciągnąc sekcje.


poddasze


pobrania
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
12 ⁄ 4 =