1_thumb_gokart21 dodatki producent CAD (progeCAD Professional AutoCAD i inne) firma Geox niedawno uruchomiła nową aktualizację nakładki gokart. Nową wersję można pobrać z naszego działu download. Oto komentarze, które nagrane producenta w opisie programu zostały przedstawione.


„Gokart 2.1 to kolejna aktualizacja programu, który jest wynikiem intensywnych prac nad programem, trwające nieprzerwanie od czasu wydania wersji 2.0.


Nasza praca koncentruje się na wprowadzeniu obsługi wszystkich baz, które składają się na treść mapy zasadniczej (BDOT500, GESUT, EGiB, BDSOG, PRPOG PRG) oraz wprowadzenie możliwości importu plików GML ośrodków dokumentacji geodezyjnej , Szczególna uwaga jest poświęcona elementy Przenośność GML Publikowanie plików map. Były one wykorzystywane do tego celu obiektach przewidzianych w schematach aplikacyjnych, ale było to konieczne do przechowywania dodatkowych informacji nie objętych przepisami prawa autorskiego (np. Rotacja symboli i tekstu, tekstu i innych justyfikacja). Opracowaliśmy specjalny system neutralnej informacji, że nie ma niekorzystnego wpływu na wynikowy plik kompatybilność z systemami kodowania aplikacyjnymi GML.


A głównym problemem jest wciąż nieprecyzyjny sposób wymiany danych między Surveyor i centrum dokumentacji geodezyjnej. Producenci oprogramowania mają centra zgadzają się, w jaki sposób powinien on mieć plik GML po modyfikacji przez rzeczoznawcę. Nie tylko, że nie ma nawet kolejność zgodności, w którym należy zapisać współrzędne w GML – Matematyczne lub geodezyjny


Próbowaliśmy do immunizacji gokarta we wszystkich interpretacjach „lokalnych”. Na przykład, podczas importowania GML Gokart automatycznie rozpoznaje sekwencję współrzędnych. Przedmioty, które nie są wszystko zgodne z przepisami, nie pominąć podczas importu, ale są przechowywane w specjalnych warstw, oznaczonych jako „nieznany”. Od stosowania danych „GMLowej” wymiana w innym ODGiKach oczekujemy na przybycie oznak problemów z wymiany – można przewidzieć z pewnością, że w wyniku niejednoznaczności przepisów występują takie problemy. Dla wszystkich tych sygnałów natychmiast, w razie potrzeby reakcję wprowadzając odpowiednie zmiany w oprogramowaniu. W skrócie, GMLową rewolucja są przygotowywane, a nasi użytkownicy mogą, zgodnie z najnowszymi przepisami do przedstawienia wyników badań do ODGiKów.


Oprócz ulepszeń związanych z GMLem wprowadziła również szereg innych zmian w programie. Nie zapomnieliśmy większe konfiguracje. K-1,98 ulepszona sformułowanie pewnych elementów, korzystanie z nowych możliwości gokarty. Istnieją również wektory eksport EWMAPA. Tradycyjnie, program został dostosowany do najnowszych wersji platformy CAD. „


Źródło: progecad.pl

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 − 10 =