Dokumentacja techniczna VISI Pleśń została wykonana w celu uzyskania funkcjonalność budowy moduł oprogramowania VISI. Zawiera on szereg rozwiązań opartych działania automatyki projekt prowadzi cię przez proces budowy formy.

Użycie wkładek matrycę i stempel zaprojektowane w module Analiza VISI wypełniacz tworzy formy wtryskowej poprzez definiowanie zestawu płyt i części znormalizowanych, które pomogą < strong> zestaw (narzędzie formierskie) .


W zależności od kształtu formy są zaprojektowane z jednorodnych płyt matrycy i stemplowymi lub za pomocą wkładek formujących. W drugim przypadku określić gniazdo na wkładki formy, na której użyć szczelin w płytach (Insert wnęki Management) .


Innym istotnym dostępnych modułów formy Command Software opisano w VISI wynosi chłodzenia (chłodzenie) . Kanały chłodzące są bezpośrednio poprzez wskazanie początku i końcowy lub pośredni przez sekcje wcześniej opisane. Części standardowe biblioteki zintegrowane pozwalają projektant zaprojektować kompletny system chłodzący, który można wyeksportować moduł symulacja wtrysku (VISI Flow) .


dokumentacji opisano definicję układu wtryskowego przy użyciu silnych> . Visi zbudowała kompletne narzędzie do definiowania kanałów przystosowane kształty i rozmiary zastrzyku paszowym i drzwi.


Gdy cała forma jest ważnym elementem jest zaprojektowany, by sprawdzić, czy poszczególne organizmy nie przecinają się wzajemnie. Kontrola ta jest wykonywana przy użyciu Sprawdzanie kolizji (sprawdzenie interferencji) .


Cecha ta odnosi się również do kanałów chłodzących i otworów standardowych części.


narzędzie do formowania wtryskowego jest zestaw złożony z płyt zawierających szereg standardowych podzespołów. Z wbudowanych bibliotek standardowych części, system odczytuje poszczególne elementy

i zdefiniowany dla automatycznej listy materiał (lista części) bez danych reload ręcznie.


Wygenerowany stół wstawić lub dołączyć płaszczyznę montażową dla projektu jako oddzielny dokument.


Dokumentacja Formy została wykonana, aby użytkownicy mogli korzystać z bardziej wydajne oprogramowanie VISI .


Aby pobrać dokument, kliknij tutaj (0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 + 19 =