Pobierz dokumentację techniczną, która analizuje konkretne zagadnienia związane z modelowaniem i stałej hybrydowego powierzchni. Zaznajomiony z dokumentem pozwoli Ci zaprojektować bardziej wydajne.


Visi modelowania-1

VISI Modelowanie umożliwia szybki i zaawansowanych powłok i brył Parasolid graficznej opartej na rdzeniu. Modelowania funkcji w połączeniu z analizą technologii kształtu powierzchni i zaawansowanych 2D szkic zapewnienia elastyczności w budowie, naprawy lub edytować 3D projektuje bardziej skomplikowane.


Oprogramowanie moduł VISI CAD zawiera szereg poleceń do tworzenia powierzchni, w tym powierzchni Automatycznie utworzone automatycznie ograniczonym obszarze. Dokumentacja zawiera opis wszystkich dostępnych poleceń z menu głównego i wysuwanym dotyczące edytowania elementów już utworzone, tworząc zarys, modelowanie powierzchni, zazębiające trójkąty i użyć operacji logicznych poprzez deformację Zaawansowane modelowanie.


Visi modelowania-2

I Visi-3-modelowania

I Visi-4-modelowania

Przykład elementu transportowego 2D szczegółowy szkic po wykonaniu procesu z płaszczyzny rysunku.


Wdrożenie modelu 3D są opisane szczegółowo w rozdziale dokumentacji. Przykład ten opisuje element modelowania przy użyciu standardowych części i etap generowania rejestry płaskiej trójwymiarowego modelu.


Dokumentacja VISI Modelowanie jest zaprojektowany, aby umożliwić bardziej efektywne wykorzystanie oprogramowania VISI.


Aby pobrać dokument, kliknij > „); “target =” _ blank„> tutaj & gt; & Gt;

Źródło: nicom.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
21 − 20 =