Współpraca pomiędzy firmami doprowadziła do obniżenia kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa w przemyśle przetwórczym i zoptymalizować proces wymiany danych.

Autodesk, Inc. (NASDAQ: ADSK) i Siemens ogłosiły podpisanie porozumienia w sprawie interoperacyjności oprogramowania, który umożliwia firmom w branży produkcyjnej będzie w stanie obniżyć koszty związane z brakiem zgodności między różne rodzaje oprogramowania wspomagającego projektowanie produktów i uniknięcia ewentualnych problemów z integralność danych. Na podstawie powyższej umowy, Autodesk i podział Siemens tworzeniu oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM) podjęcia środków mających na celu znaczne zwiększenie stopnia interoperacyjności między rozwiązań opartych oferowanych przez obie spółki. Dzisiejsze porozumienie tworzy powiązania między obiema firmami zajmującymi czołowe pozycje w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania (CAD), których wspólnym celem jest optymalizacja procesu wymiany danych i zmniejszyć koszty dla organizacji korzystających z różnych rozwiązań różne w zakresie oprogramowania CAD.


produkcja Przedsiębiorstwa są dziś pod zwiększając ciśnienie, z potrzebą przyspieszenia komercjalizacji produktów wysokiej jakości; w tym samym czasie, należy również stale aktualizować swoją efektywność i zmniejszyć poziom kosztów ponoszonych przez konsumentów. Wiele z tego typu firma wykorzystuje wiele rozwiązań w dziedzinie oprogramowania CAD od różnych producentów. Ten typ środowiska z oprogramowania na podstawie kilku różnych typów oprogramowania CAD może pracować w kilku działów firmy lub być wykorzystywane przez kilka różnych podmiotów lub partnerów w łańcuchu dostaw. Zapewnić interoperacyjność między różnymi programami CAD wzrosła w stosunku do poprzedniego wymaganie do rangi fundamentalnego charakteru z punktu widzenia użytkowników oprogramowania do projektowania wsparcia i inżynierii – wymóg, zgodnie z tym, co jest jednym z dzisiaj Największe wyzwania dla producentów oprogramowania.


Porozumienie w sprawie interoperacyjności oprogramowania, podpisanie, który został opublikowany dzisiaj, ma na celu ograniczenia zakresu niezbędnych działań i obniżyć koszty, które zwykle wiążą zarządzania środowiskami oprogramowania są odniesione wcześniej. W szczególności, aby zapewnić interoperacyjność produkty oferowane przez firmę Siemens i Autodesk mają istotny wpływ na zwiększenie efektywności pracy w przypadkach, gdy podmiot jednocześnie zastosowanie różnych programów dostarczonych przez obie firmy. Zgodnie z umową, obie firmy zgodziły się udostępnić narzędzi technologicznych wykorzystywanych w zakresie udostępniania i aplikacje dla użytkowników końcowych, która ma na celu ułatwienie tworzenia i wprowadzania do obrotu produktów zgodnych ze sobą.


„Zapewnienie interoperacyjności jest poważnym wyzwaniem dla klientów w sektorze wytwórczym, że firma jest zaangażowana w środowisku stworzonym przez naszych platform technologicznych stawała się coraz bardziej otwarty,” powiedziała Lisa Campbell, wiceprezes. Produkcja strategii i marketingu w Autodesk. „Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasi klienci mogą korzystać z szerokiej gamy produktów w ramach działań realizowanych przez siebie, zapewniając elastyczność, aby uczynić je tak właściwie wypełniać zadania stoją one w związku z tym, jest naszym najwyższym priorytetem. ”


„Nie ma kompatybilność pomiędzy różnymi systemami CAD jest problem powtarzających napotykają firmy sektora wytwórczego w świecie i może zwiększyć koszty produkcji wszystkich produktów – od samochodów i samolotów do smartfonów i kije golfowe, „powiedział dr Stefan Jockusch, wiceprezes. Strategia Siemens PLM Software. „Siemens jest na czele wysiłków zmierzających do rozwiązania tego problemu poprzez wprowadzanie na rynek różnego rodzaju rozwiązań open source oprogramowanie znacznie zwiększyć poziom interoperacyjności. Nasza obecna współpraca jest pozytywny i znaczący krok na drodze ku większej otwartości i interoperacyjność, co prowadzi nas do celu, jakim jest zmniejszenie kosztów dla firm produkcyjnych na całym świecie, umożliwiając lepszą współpracę między różnymi podmiotami w ramach rozległe ich wspólne struktury. ”


Autodesk pomaga ludziom inventing, projektowanie i ostatecznie tworzenia lepszego świata. Każdy człowiek – niezależnie od tego, czy jest to profesjonalny projektant, inżynier, architekt, pracy artysty w dziedzinie mediów cyfrowych, student lub po prostu osoby, która wykonuje swoje hobby – jest w stanie korzystać z oprogramowania Autodesk Uwolnij swoją kreatywność i siłę do wielkich wyzwań. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.autodesk.com lub śledzić nas na Twitterze (@autodesk).


Źródło: http://www.teamlewis.com/pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
30 ⁄ 15 =