Na targach CES 2016, czołowi eksperci i specjaliści Największa mówić o teraźniejszości i przyszłości inteligentnych miast projektów

Tworzenie funkcjonalny projekt wymaga połączenia inteligentnych rozwiązań miejskich z różne obszary – urbanistyka, energii, technologii informacyjnych i transportu. Tematem inteligentnych miast i innych pokrewnych zagadnień będzie jednym z głównych tematów tegorocznych targów CES 2016, największe wydarzenie w świecie dedykowany do nowych technologii. Eksperci zderzają doświadczenie wizyjne, produktów i wizje, które pomogą zrealizować ideę utworzenia prawdziwego inteligentnych metropolię.


Podczas panelu, poza inteligentnych miast: przyszłość przedstawiciele największych międzynarodowych firm działających w opracowywaniu inteligentne miasta i sekretarz miejskiego transportu Mobilność amerykański rząd przedstawi w jaki sposób nowe technologie zmieniają sposób przemieszczania się w. miast. Będą one koncentrować się na rozwiązaniach, które obecnie są testowane i zostaną wkrótce wprowadzone, w tym siebie i pojazdów transportowych autobus usług na żądanie.


„inteligentne samochody, które są coraz bardziej popularne, prawdziwą odpowiedzią na problemy ruchu dużych miast”, powiedział Gary Shapiro, prezes Stowarzyszenia Technologii konsumentów. „CES 2016 pokazują, jak innowacyjne technologie dzisiaj zmieniają transport miasta i jak będą robić w przyszłości.”
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
21 ⁄ 3 =