Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX , które są organizowane po raz dziewiąty w targach i Expo Silesia w Sosnowcu Konferencji. Najbardziej znaczące w przemyśle obróbki metali w Polsce przypadku sezon jesienią towarzyszy międzynarodowego Fair narzędzi i sposobów przeróbki wirtualnego WIRTOTECHNOLOGIA a także oleje, środki poślizgowe występy i przemysł Fluid Technology OILexpo . To połączenie różnych tematów prostu tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii, i dać możliwość spotkania się i zdobycie zlecenia w jednym miejscu i czasie ci.


Po raz kolejny przywódcy Expo Silesia oraz przedstawiciele przemysłu spotykają przemysł obrabiarek świata i Polski, jak i użytkowych. Tegoroczna edycja zaprezentuje około 500 firm z 13 krajów prezentujących najważniejsze podaż prawie 600 polskich i zagranicznych marek. TOOLEX ponownie prowadząc szereg m.in przemysł. FANUC Schunk DMG MORI Maszyny Polska międzynarodowym, GF Obróbka Solutions, Abplanalp Sandvik, MS Spinex, STIGAL HIGH TECH MASZYNY bitowa technologia, EMUGE FRANKEN TECHNIK, tnące i skrawające Narzędzia Poltra, ajana, urządzeń metalowych obrabiarek precyzyjnych fabryczne TOOLS “AVIA” fabryka Fanar, APX Technologie, Eckert AS Sp. z oo I NBSP; ALFLETH Engineering AG, Tomaco Intro Sp. O.o. Nikken Deutschland GmbH, HIW-Recycling Sp. O.o. Cormac, ELESA i wielu innych wiodących firm w branży maszynowej i narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listę wystawców i marek reprezentowanych oraz zaplanowania wystawy.


O TOOLEX-silną pozycję na rynku ofert wystawienniczych m.in. prestiżowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, jak również dużą grupą potężnych klientów – Instytucje specjalistów i uniwersytetów, wspierającego rozwój targów i mieć obchodzi jej materialnego aspektu. Prezentacje wystawców uzupełnia bogaty program wydarzeń – w tym seminarium na temat technologii Laser organizowanych przez Instytut zaawansowanej technologii produkcji, a sesja poświęcona oleju przygotowany przez Stowarzyszenie Śląskiego Oddziału Polskiej tribologicznych oraz Politechniki Śląskiej , Z kolei przedstawiciele Badawczy Zakład Certyfikacji „ZETOM” im. Prof. F. Staub Katowice Sp. O.Ö. oznakowania i kalibracji zasad pomiarowych CE – która odbyła się podczas konferencji i konsultacji kwestia bezpieczeństwa maszyn, systemów oceny zgodności będą rozpatrywane. W ostatnim dniu targów zaproszono również do seminarium na temat innowacyjnych metod monitorowania, zbierania i optymalizacji procesu obróbki danych. Spotkanie będzie towarzyszyła sesja pracy, a podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z technologią obróbki sterowania procesem tworzenia aplikacji oraz ustanowić system monitorowania dostosowanego do specyficznych cech własnego procesu , Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na targach i imprezach równoległych.


Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie TOOLEX

INVITE

udziela. Największa tel 32 7887 541 538, e-mail: toolex@exposilesia.pl

Targi – uliczny Expo Silesia Konferencja. Braci Mieroszewskich 124 41-219 Sosnowiec Największa
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
15 ⁄ 3 =