Wani schody w ZAMÓWIENIE trzeba znać najdrobniejsze szczegóły miejscu instalacji. Z firmy FARO Laser Scanner Escaliers Cochard nie muszą się obawiać przykrych niespodzianek podczas instalacji …

Escaliers Cochard poświęcona jest projektowaniu i produkcji własnych schodach, dbając o maksymalnej przystosowwanie do cech określonych w pomieszczeniu. Oznacza to, że znaczenie kontroli i pomiarów topografii miejsca instalacji centralnego wizualnej. Tutaj najdrobniejszych szczegółach liczy! Jeśli masz schody, aby pasowały do ​​rogu pokoju, zwracać uwagę na ścianach – albo proste lub pochylone lub przedłużenia lub obszarów chowa się. Należy również wziąć pod uwagę położenie przełączników i gniazd elektrycznych. Przez długi czas używane firmowe Escaliers Cochard tradycyjnych metod pomiarowych, w szczególności dalmierz laserowy oraz wzorów trygonometrycznych do obliczenia kątów. W przypadku nowych budynków o płaskich ścianach pionowych stosunkowo szybko tworzących prace kątów przebiegałydość. „Ale dużo schodów zainstalowane w starych budynków, gdzie ściany są krzywe i często tendencyjnie. Mogą one występować w ich przypadku wystających elementów, np. Belek. Wszystko to należy wziąć pod uwagę, co oznacza więcej czasu do mierzenia do kilku dni „- wyjaśnia Jean-Michel Cochard, założyciel i dyrektor firmy Escaliers Cochard. Gdy klient jest budowa kilkudziesięciu kilometrów od nas, pomiar kosztów staje się bardzo wysoka ze względu na koszty podróży i czas oczekiwania jest dłuższy.


img1_1405_us_cohard

„Odkąd zaczęliśmy używać lasera skanera FARO, praca stała się dużo łatwiejsza trwa kolejne pomiary kilku godzinach Ponadto, jesteśmy pewni, że nic nie można przegapić – .. I nie ma potrzeby, aby przejść z powrotem do budynku, żeby sprawdzić szczegółu dom mamy klienta w ustawie. „- Jean-Michel Cochard trwa. Escaliers założyciel Cochard jest pasjonatem technologii i śledzi ewolucję technologii. Istnienie skanerów laserowych nauczył lat temu za pośrednictwem Internetu i wiedział, że skaner znacznie łatwiejsze dla niego. Dla małej firmy takie inwestycje to poważna sprawa … Kiedy pojawił się na rynku nowy model FARO, mniejsze i tańsze, Pan Cochard postanowił skoczyć na głęboką wodę, mówiąc sobie, że woli wynajem sprzętu innych firm, aby uzyskać zwrot z tej inwestycji. Nie miałem wątpliwości, że zakup uniwersalnego narzędzia, które mogą być przydatne i korzystne w branżach pokrewnych (architektura, mierniczych, aranżacja wnętrza, montażu, etc.). Szybko stało się jasne, że to nie będzie konieczne, ponieważ skaner laserowy jest używany codziennie … Cochard rozkoszował nie tylko działa, ale także prostota obsługi. Po kilku godzinach szkolenia w Faro może „przejąć kontrolę” sprzętu i inni pracownicy zostali przeszkoleni w ramach trwających prac. Według Jean-Marie Cochard użyciu skanera był o wiele łatwiejsze niż oczekiwano. „Dostaliśmy zalecenie z Faro do zapewnienia precyzyjnych narzędzi Rzeczywiście, niektóre z nich były zupełnie niepotrzebne, ponieważ dokładność urządzenia wynosi zwykle więcej poza nasze potrzeby i lekkim spadkiem, że nie jest to problem dla nas. ” Na przykład, w przypadku budynku, gdzie trzeba nałożyć kilka pokoi lub podłogi, firma Escaliers Cochard nie trzeba ponownie uruchomić cały sprzęt procesu, co pozwala zaoszczędzić czas.


O przedsiębiorstwie ESCALIERS Cochard:

Escaliers Cochard 25 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów do klientów indywidualnych i instytucjonalnych zobowiązania do realizacji modeli zróżnicowane – od najprostszych do najbardziej złożonych, od małych do dużych ( do 20 m). Firma, położony w pobliżu miejscowości Tarbes (Francja), obecnie zatrudnia 15 osób i obsługuje całą północno-zachodnim regionie kraju. Jest on znany ze swojej zaawansowanej wiedzy technicznej, co jest potwierdzone przez członkostwo w bardzo rygorystyczny niemieckiej grupy Treppen Meister specjalizującej się w sufitach schodów. Firma od lat pozostawał otwarty na nowe technologie (obrabiarek sterowanych numerycznie, oprogramowanie CAD), co znajduje odzwierciedlenie w zakresie nabywania fakt FARO skanera.


Źródło: faro.com

Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 ⁄ 14 =