dokładność chłodniczego podczas ewakuacji optymalne przetwarzanie wiórów. I NBSP; Przy podawaniu czynnika chłodniczego, równie ważne są dwa aspekty: dokładność i ciśnienie. Jeśli mamy do czynienia z precyzyjnym chłodziwa, możemy zmniejszyć ciśnienie. Co więcej, im wyższe ciśnienie czynnika chłodniczego, najbardziej trudne zadania obróbcze mogą być wykonywane z dobrymi wynikami.

Sandvik Coromant z układu dysz z nowej konstrukcji płytek i zoptymalizowaną geometrię jest chłodziwo przy obróbce stali, stali nierdzewnej i HRSA. 01 marca 2013 w leczeniu szerokiej gamy chłodniczego został przedłużony do rozwiązania.


nowe i ulepszone geometrie i ramek wydzielone z dyszami stały zestaw zapewnienia dokładnego podawania chłodziwa bezpośrednio do strefy krojenia / P <>.

Nowoczesny system dysz

chłodzący przepływa pod ciśnieniem z pompy do narzędzia, które właśnie cel dysz przepływa do obszaru skrawania. Wytwarzany przez klin hydraulicznego skutecznie chłodzi obszar cięcia i wspomaga powstawanie wiórów. Korzyści? Lepsza kontrola wiórów i większa stabilność płyt, a tym samym bezpieczne, przewidywalne działanie cięcia bez przerw.


. Funkcja ta pozwala na większą produktywność i aplikacji wymagających materiałów o słabej obrabialności, niezależnie od ciśnienia czynnika chłodniczego


niskie ciśnienie czynnika 10,07 barów (100-150 psi)

Nowe narzędzia tokarskie precyzyjne dysze chłodziwa Sandvik Coromant CoroTurn HP zapewniają efektywne usuwanie wiórów i przetwarzanie lepsze zabezpieczenia stali lub innych materiałów, które wspólne ramy za pomocą powódź konwencjonalne chłodzenie. Kolejną zaletą jest możliwość zwiększenia parametrów skrawania.


70-80 barów (1000/00 psi)

konieczne w leczeniu źle ciętych materiałów, na przykład ze stali nierdzewnej i wyższe ciśnienia nadstopach dupleksu czynnika … Unikalna konstrukcja dyszy obracające się podpory użycia CoroTurn HP -SMC płytek zoptymalizowane geometrie, -MMC i -PMC oferuje wyjątkową wydajność.


150-200 bar (2200-2900 psi)

Sandvik Coromant oferuje klatki i wstawia odpowiednie dla ciśnień do 275 bar (3900 psi) standard. Tylko kilka modeli obrabiarek oferują tę opcję. Coromant wsporniki montażowe do ciśnienia 200 bar (2900 psi) Capto zapewniają doskonałą skuteczność i optymalne wykorzystanie maszyny, ze względu na krótszy mocowania i cięcia.


Lamer

Z zaawansowanych rozwiązań obróbkowych Sandvik Coromant czynnika chłodniczego do niedawna głównie producentów wykorzystujących złącze Coromant Capto szybki, SL i QS. Ten nowoczesny system, wydajne chłodzenie właśnie wdrożona do uchwytu narzędzia, dzięki czemu jego zastosowanie nawet w małych tokarek.


Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem, chłodziwa odwiedzić stronę . Sandvik. coromant.com/productnews
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 + 20 =