Długoterminowa współpraca o.o. Siemens Sp. z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, to przekłada się na więcej wspólnych projektów dydaktycznych. Studenci Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki w zajęciach laboratoryjnych mogą teraz korzystać z najnowocześniejszych obiektów dystrybucyjnych i ochrony elektrycznej Siemens.


Obchody zespołów odbyła się 21 listopada 2011 roku w obecności przedstawicieli Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki: Dean doc. Ing. Antoni Cieśla, prof. Associated. AGH prof. dr. Ing. Stanisław Mitkowski i doktoranckich. Ing. Wiesław Nowak, prof. Associated. AGH. Siemens był reprezentowany przez Dieter Fink (Siemens AG, Erlangen i MT), Waldemar Szewczyk, Bogusław Niedbała, Andrew grzywny (Siemens AG. O.o. sektorze przemysłowym, Metale Technologies).


Na spotkaniu uzgodniono również, że Siemens będzie stopniowo AGH informacje o najnowszych osiągnięciach swoich produktów, które będą korzystać z uniwersytetu w procesie nauczania. Kolejnym elementem współpracy będzie konkurs na najlepszą pracę pisemną w 2012 przez studentów Wydziału.


Źródło: Siemens
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 × 27 =