Creo

Kategoria:

Opis

PTC Creo jest zestawem aplikacji, które znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę projektantów-konstruktorów. Zintegrowany system 3D CAD/CAM/CAE to dawny program Pro/ENGINEER. Zmiana nazwy spowodowana była dostosowaniem nazewnictwa do nowej platformy i miała miejsce w 2010 roku.

Możliwości CREO

Creo służy do parametrycznego i bezpośredniego modelowania bryłowego, a także projektowania zespołów. Pozwala on również na tworzenie dokumentacji płaskiej i przeprowadzania analizy metodą elementów skończonych. Ponadto ułatwia modelowanie powierzchni parametrycznych i powierzchni NURBS. Służy również do projektowania zabiegów obróbki ubytkowej oraz przyrostowej, a także projektowania oprzyrządowania. Kontynuuje on zatem technologię z poprzedniego systemu stale ją udoskonalając. Zawiera w sobie wszelkie niezbędne narzędzia do projektowania i analizowania, a także integrowania wszelkich projektów na jednej platformie.

Możliwości, jakie posiada Creo, jest bardzo dużo. Umożliwia on bowiem nie tylko modelowanie bezpośrednie i zespołowe wszelkich powierzchni technicznych i drobnych elementów, ale również szczegółową analizę wszelkich parametrów. Zintegrowany system współpracuje również z różnymi systemami CAD, dzięki czemu praca jest znacznie bardziej wydajna i szczegółowa. Creo obsługuje również rozszerzoną rzeczywistość i umożliwia projektowanie pod kątem produkcji przyrostowej.

Creo stanowi standard na rynku oprogramowania CAD 3D.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Creo”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
8 + 26 =