Autodesk Alias

Kategoria:

Opis

Autodesk Alias (wcześniej znany również jako Alias StudioTools to rodzina oprogramowania wspomaganego komputerowo (CAID), przeważnie wykorzystywanego w projektach motoryzacyjnych i projektach przemysłowych do generowania powierzchni klasy A z użyciem powierzchni Beziera i metody modelowania NURBS.

Umiejętności oraz narzędzia Alias Autodesk są ukierunkowane bardziej na stylistykę, tj. obudowę i wygląd zewnętrzny produktu, co sprawia, że jest on sprzedawany jako oprogramowanie CAID, a nie CAD. Alias Autodesk nie zagłębia się w szczegóły mechaniczne, tak jak inne programy CAD, lecz ma o wiele większy zestaw narzędzi do tworzenia precyzyjnie rzeźbionych krzywych oraz powierzchni, jej tekstury i innych szczegółów, co powala zaprojektować powierzchnie, które wymagają estetycznego wykończenia.

Autodesk Alias jest często używany do projektowania i stylizacji na rynku morksim, lotniczym, motoryzacyjnym, sportowego sprzętu, obudowy opakowań, zabawek dla dzieci i modowych akcesoriów.

Pakiet produktów zaczyna się od Alias Design, jako podstawowego systemu projektowania koncepcyjnego, przechodząc do Alias Suface i Alisa Automotive jako produktu klasy najwyższej ze wszystkimi opcjami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Autodesk Alias”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
12 + 11 =