Najnowsza wersja: 5,0

Wersja

Język: polski, angielski

Platforma System operacyjny: Windows, UNIX

Producent: Corporate PTC

adres strony internetowej: www.3dpro.com.pl

Typ

System: CAD, CAM


Pro / ENGINEER ™ jest w pełni zintegrowany układ skalowalnej zaprojektować system wsparcia i procesów produkcyjnych, które mogą ze nbsp; zastosowano we wszystkich etapach cyklu produkcyjnego wyrobu. Globalna lista referencyjna obejmuje Pro / ENGINEER ™ ok. 600000 do około 50000 firm. Główne branże to małe, średnie i:. Motoryzacyjny, elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne, mechaniczne, wojskowe, medyczne, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowa i inne oprzyrządowanie


Oprogramowanie Pro / ENGINEER ™ jest de facto standardem dla MCAD rynku oprogramowania, a jego właściwości funkcjonalne stać uniwersalnym wśród konsumentów, kryteria doboru tych narzędzi.


Dwukierunkowa integracja kompletny system wewnętrzny dokłada wszelkich zmian wprowadzonych na każdym etapie realizacji projektu (modelu, prezentacji, dokumentacji procesu technologicznego, symulacji funkcjonalnej), w naturalny sposób jest automatycznie odzwierciedlone w innych obszarach programu. Ponadto pełne parametryczne, wspierana przez intuicyjny interfejs i łatwość komunikacji z innymi programami, co pozwala na stworzenie projektu i produkcji przewagę, aby wygrać konkurencję na rynku.


pakiet


  • 1. Opakowanie Jest to odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy – za niewielkie pieniądze – chcą przeprowadzić podstawowe prace związane z projektowaniem i dokumentowaniem technicznych, bez konieczności inwestowania w pełnym pakiecie podstawowym. Może to być zatem wsparcie dla istniejących licencji Pro / ENGINEER Foundation XE lub funkcjonować jako niezależny projekt. Sporządzanie pakietu podstawowego jest również doskonałym narzędziem dla firm, które chcą na bieżąco 2D narzędzia do projektowania swoich produktów, migracji do w pełni profesjonalnego rozwiązania 3D, który jest Pro / ENGINEER.

  • 2. Pro / ENGINEER Foundation XE (Extended Edition) – podstawowa konfiguracja z najlepszym stosunkiem ceny rynkowej do zawartości, zapewniając wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania wysokiej jakości produktów. Funkcjonalność Pakiet podstawowy XE pozwala na wykonanie zadań przypisanych do projektu w krótszym czasie niż dotychczas, a możliwość rozszerzenia jej rozbudowy o dodatkowe moduły i pakiety, pozwala na wdrożenie oprogramowania do kompatybilnego tempie ze strategią rozwoju firmy Funkcjonalność bogatych aplikacji obejmuje:. Wszystkie funkcje i stały modelowanie powierzchni konstrukcja elementy z blachy z ich ekspansji, tworzenie spoin budowa przegubowych, wytwarzanie dokumentacji 2d, narzędzia do naprawy importowanego geometrii z innych systemów CAD Tworzenie animacji, mechanizmów kinematycznych, narzędzia do sprawdzania poprawności modelu, PhotoRendering, interfejsy wymiany danych pakiet.

  • 3. Pro / ENGINEER zaawansowane SE (Standard Edition) -. Fundamencie XE funkcjonalność pakiet, rozszerzony przez zastosowanie PDMLink, dając możliwość zarządzania danymi, zmieniać ustawienia dla danego produktu na każdym etapie cyklu jego „życia” (PLM)
  • 4. Creo Elements / Pro Advanced XE (Extended Edition) – zestaw zaawansowanych funkcji jest przedłużony z jednego z dodatkowych modułów dedykowane dla zaawansowanych rozszerzeń Assembly (AAX) Behavioral Modeling Extension (BMX), interaktywny projekt powierzchnia Opcja przedłużenia (ISDX) mechaniczne Dynamics (MDO) oraz rury i okablowanie.

  • 5. Pro / ENGINEER Enterprise SE (Standard Edition) – Advanced SE, który jest uzupełniony przez pięć jednostek przeznaczonych na Assemblt zaawansowane rozszerzenia (AAX) Behavioral Modeling Extension (BMX), Interactive powierzchni projektu Extension (ISDX ) dynamiczna Opcja mechaniczne (MDO) orurowanie i okablowanie i czynnik chłodzący wiatru ProjectLink -. Aplikacja do zarządzania zespołami pracowników Grupy
  • 6. Creo Elements / Pro Enterprise XE (Extended Edition) – funkcjonalność pakietu Spółka SE uzupełnione Mathcad licencji – standard w dziedzinie obliczeń inżynierskich, Arbortext Editor – narzędzie do publikacji dynamicznych i ProductView Standard – zewnętrzny, niezależny od Pro / E przeglądarki plików i modeli. I NBSP; Konfiguracja systemu jest uzupełnienie funkcjonalności pakietu (rozszerzenia i opcje) gotowe moduły dedykowane do obsługi specyficznych zagadnień tematycznych. Niektóre aplikacje są opisane przedłużyć dodatkowe funkcje i opcje.


Aplikacje strukturalne

1. zaawansowane Zgromadzenie Extension (AAX) – narzędzie do tworzenia i zarządzania pracą przez duże zespoły

.

2. interaktywnego Projekt ten (ISDX) – rozszerzenie funkcjonalności standardowej powierzchni modelowania Pro / Engineer możliwość modelowania swobodnej powierzchni ( „swobodne”). Stosowany jest głównie w projektowaniu przemysłowym.


3. rurociągi i kable – Ta aplikacja jest w rzeczywistości połączone z funkcjonalnością kilku modułów, komponentów (PIPELINE Pro / Pro / okablowanie, uprząż Pro / MFG, Routed Systems Designer (RSD Lite) Pakiet jest odpowiedzialny za pomoc do tworzenia struktur rurowych i kabli o strukturze .. i do wytwarzania asocjacyjnego konstrukcji i techniki.

4. Zaawansowane Rendering Extension (ARX) – narzędzie do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji opartych na modelu strukturalnym. rozrzerza fotorenderingu standardową funkcjonalność aplikacji dostępnej na opakowaniu Foundation XE.


5. Pro / ENGINEER Inżynieria odwrotna Extension (REX) – aplikacja do tworzenia metodę prototypy nazwie. “Reverse Engineering” (Reverse Engineering), lub szybkie powielanie geometrię 3D istniejących fizycznych produktów. Pro / ENGINEER geometrii modelu w oparciu o rzeczywisty model danych uzyskanych ze skanera lub maszyny pomiarowej.


6 Pro / Engineer Expert przedłużenie ramy (EFX) – jest to wsparcie przedłużenie skutecznie projektu i konstrukcji ramy szkieletowej za pomocą profili walcowanych i rozciągnięte. Udało mi projekt, krok po kroku, w prosty sposób – od wstępnej koncepcji do końcowych etapów. EFX wykorzystuje obszerną bibliotekę standardowych profili, z możliwością przedłużenia własne elementy. tworzenie struktury odbywa się za pomocą automatycznego wkładania elementów opisanych przekrój w przestrzeni określonej przez geometrię zdefiniowaną przez użytkownika elementy odniesienia (krzywe sterujące). Możliwe jest również użycie w tym celu importowanej geometrii z innych systemów CAD 3D. Zastosowanie w inteligentny sposób bierze się pod uwagę sposób, łącząc wszystkie składniki spawania, wkrętów, co pozwala użytkownikowi na wybór odpowiednich elementów mocujących lub zarobek. Można zmienić rozmiar struktury, oraz – automatycznie – tworzy płaskie dokumenty: list sprzedaży detalicznej i złożeniową tym generowane zgromadzenie materiałów (BOM). EFX umożliwia do 10 razy większą wydajność formowania płaskich klatek i specyficzną dokumentację dotyczącą funkcjonalności standardu Pro / ENGINEER.


Wniosek jest praktyczne zastosowanie w wspiera konstrukcję urządzenia przemysłowego. Dźwigi, belki, mosty, elementy budynków, struktur w przemyśle stoczniowym, maszyny pakujące, linie produkcyjne, profile, drzwi i okna, i wiele innych

łożyska

7. Elementy Creo bezpośrednie Sporządzanie / – szeroki tworzenia rysunków 2D środowiska. Ukończenia narzędzie do tworzenia dokumentacji technicznej dla danego produktu, zgodnie z normami ISO, DIN, JIS i przemysłu ANSI. To pozwala na tworzenie wielu rysunków arkuszy Dokumentacja i porównując różne wersje produktu, podkreślając różnice i modyfikacje.


Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 × 19 =