odciążenie układu z śrub wykonanych z twardego anodyzowanego aluminium dryspin

Specjalista w dziedzinie tworzyw sztucznych w ruchu igus połączyła nakrętkę trybologicznie zoptymalizowane śruby z twardego anodyzowanego aluminium. Dryspin układ asymetryczną geometrię spirali może działać tylko bez smarowania i konserwacji, lecz również oszczędza 60 procent wagowych.

śmigła ustawia układ dryspin, produkcji igus, ma szczególną asymetryczną geometrię spirali, który stanowi czas pracy ciągłej pięć razy większa niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań. W zakresie średnic śruby od sześciu do 20 milimetrów, możliwie niski poziom hałasu i drgań o niskiej, nawet w ograniczonej przestrzeni. Jednostki dryspin igus rozwija technologię i obecnie oferuje śruba aluminium, które są kilkakrotnie lżejsze niż śrub ze stali nierdzewnej.


długiej żywotności i właściwego

„Aluminium jest nie tylko lekkie i odporne na korozję, ale również osiąga się bardzo wysoką odporność na ścieranie i mały współczynnik tarcia z twardego anodyzowanego”, podkreśla Stefan Niermann, technologii i menedżera urządzeń Drylin liniowy w igus. „W połączeniu z geometrią prowadzącą i optymalnych kątów, sprawność śmigła może być zwiększona, a moc silnika konieczne może być zmniejszona.” Zestaw śmigło jest bezobsługowy przez cały okres jej użytkowania, jeżeli wiąże się z nakrętki z tworzywa sztucznego igus wysokiej wydajności, które nie wymagają smarowania. Z tego powodu system dryspin aluminium śmigło może mieć wiele zastosowań. Nawet gdy skrajne wymagania są umieszczone na czystość i higienę, tak jak w lotniczym, technologii medycznej lub spożywcza. Z materiału do przystosowania się do selekcji cztery nakrętki dostępnych materiałów, takich jak zgodność z FDA iglidur® A180 i iglidur® J350 do pracy w wysokich temperaturach, Wyposa strumieniowy dryspin są niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie wiele sektorów, takich jak drukarki, maszyny do napełniania i sprzętu laboratoryjnego. Użytkownik może wybrać pomiędzy prawo i lewo wątków, między nakrętką śmigła z kołnierzem i bez kołnierza oraz dodatkowe opcje, takie jak reakcja nakrętką. Korzystanie linię praktycznych narzędzi igus, można wybrać odpowiedni sprzęt śmigło, obliczanie życia i aby natychmiast za pomocą kilku kliknięć. Wszystkie rozmiary drutu ze stali nierdzewnej poprzednio dostępne są teraz dostępne z tej opcji, światła „wytrzymałego metalu.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
20 − 1 =