W dniu 19 marca 2014 odbyła się konferencja “NX. 9 – skuteczny platforma prace CAx i PLM Forum” Mamy przyjemność zaprosić Państwa.


NX 9 zawiera nowe funkcje i technologie, które zwiększają elastyczność działań związanych z rozwojem i dostawą produktów do góry pięciokrotnie zwiększyć wydajności.


Na konferencji omówione zostaną nowe 9 NX CAD, CAM i CAE zakres:

• Modelowanie usprawnień procesowych, takich jak technologii synchronicznej i technologii ma tak Darse 2D oferuje szeroki wachlarz narzędzi do szybkiego tworzenia geometrii. Ponadto znaczne zwiększenie funkcjonalności aplikacji, szczególnie w modułach redagowania i PMI, do zachowując zdolność do przystosowywania się do potrzeb użytkownika.


• W NX 9 wprowadzono również nowe możliwości morfina symulacji mesh i przy zapewnieniu jednocześnie większej kontroli nad ich jakość i możliwość określenia rozdzielczość powierzchnią obudowy, aby zwiększyć czynnik chłodniczy przepływa do tworzenia obiektem. Analiza czasowa poprawa wydajności znacznie zmniejszona w większych modelach. Również dodano nowe narzędzia do analizy dynamiki elementów kompozytowych.


• Nowe funkcje pomagają zwiększyć produktywność poprzez bardziej strategii kontroli w celu przetworzenia. Korzystanie z nich można automatycznie konwertować narzędzia ścieżka trzy osie w pięciu utworów, zobacz wyniki kontroli w kontekście modelu 3D oraz wykorzystanie menedżera zasobów produkcyjnych.


W czasie konferencji, na której wyświetla żywe, forma NX obsługuje wszystkie etapy procesu technologicznego realizowanego w zintegrowanym środowisku pracy Teamcenter ., Od projektu poprzez analizę przygotowanie projektu do produkcji


Jeden z bloków poświęcony będzie prezentacji klientowi.


Data:

19.03.2014

Lokalizacja:

Hotel InterContinental

Emilia Plater 49

00-125 Warszawa


Można zarejestrować TUTAJ & gt; & Gt;

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora tutaj i GT; & Gt;
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 ⁄ 9 =