Pierwsza sekcja opisuje ogólne zmiany wprowadzone do pakietów CAD NX – href = „https://cadpolska.pl/nx-10-opis-nowosci-czesc-2/” Szczegóły tutaj & GT; & Gt;

W dzisiejszym poście pokrótce opisać kolejne modyfikacje produkcji pojemników:

NX CMM • – Automatyczne trasowanie precyzyjne i niezawodne monitorowanie

• NX CMM – stworzenie lepszych jakościowo części z lepszą analizę wyników

• NX Product Line – szybko projektowania i wizualizacji produktów linii

• NX Mold / Progressive – oprzyrządowanie

NX WMP – pomiary programowania ścieżki

zautomatyzowane funkcje programowania NX WMP 10 umożliwia powstawanie dróg dokładne i niezawodne sterowanie. moduł, który umożliwia analizę wyników importu i porównać różne zestawy wyników, w celu usprawnienia procesu kontroli jakości.


• udoskonalenia automatycznego unikania kolizji

NX CMM łatwiej zaprogramować sekwencję pomiaru właściwości powierzchni i stworzenie bezpiecznego przejścia i ścieżkę. System monitoruje cały ruch do kolizji, a następnie dostosowuje wektor wejściowy i oś narzędzia w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania.


NX WMP 10 jest rozszerzona i zautomatyzowanych metod, za pomocą ruchu unikania kolizji z punktem pomiarowym. Na przykład, punkt umieszczony zbyt blisko drugiej powierzchni zostaną automatycznie przesunięte na tyle, aby uniknąć kolizji.


Kolejna nowa opcja jest dostępna w 10 NX można usunąć punkty danych, które mogą spowodować kolizję. Możliwe jest również użycie szybkiej matrycy lub zeskanowanych punktów; w takim układzie w finale programu są tylko te punkty, które dostarczają wiarygodnych pomiarów.


NX_CMM_Collision unikania-1024x683

Rys. NX CMM automatycznie dostosowuje śledzić, aby uniknąć kolizji z sąsiadującymi elementami Tor Skanowanie automatycznie połączony PMI

• Połączenie NX CMM z PMI pozwala nam korzystać z informacji o procesie produkcyjnym stałego modelu automatycznego programowania środki proporcjonalne do danych lokalizacyjnych i tolerancji. Połączenie autoprogramowanie z PMI została rozszerzona operacje poszukiwawcze, które uzupełniają funkcje punktów kontrolnych. Zwiększa to znacznie możliwości zastosowania tego skutecznego sposobu automatyzacji, mierzona za pomocą skanowania są częściej stosowane.


Rys. Kontrola ścieżka skanowanie rozpocznie się automatycznie za pomocą wbudowanego w danych PMI

• zapisem wyników testów

NX WMP jest zdolny do analizy wyników pomiaru, umieszczając je w warunkach graficzne i porównano z geometrii gotowej modelu. Pomiary NX CMM 10 mogą być przechowywane w pliku części NX do późniejszej analizy. narzędzia pomiarowe NX może być używany do wyświetlania opisów odchyleń i raportowania. Kolejny pomiar można połączyć z powyższym, ponieważ jakości procesu produkcyjnego i mogą ulec zmianie i na przestrzeni czasu.


Analiza wyników NX_CMM_Data-wiele zestawów-1024x638 Rys. NX CMM dozwolone Zapisz i analizować wiele zestawów wyników

Specjalne • maszyna wyjściowa

NX wykorzystuje badane jako NX CAM postprocesora do dostarczania informacji dla szerokiego zakresu pomiarowego stosowanego w przemyśle tę samą Chim. Odnośnie NX CMM 10, programy sterujące mogą zawierać zdarzenia określone przez użytkownika (UDE), który zapewnia jeszcze większą elastyczność i dostarcza danych do postprocesora określonego urządzenia. Istnieje wiele takich zdarzeń w systemie, ale można tworzyć własne dla konkretnej aplikacji.


Linia Designer – Projektowanie kompletnych zestawów linii produkcyjnych w jednej platformie

NX Linia 10 zawiera moduł projektanta. Jest to zaawansowane narzędzie do linii produktów projektowania i wizualizacji. zintegrowana platforma Siemens PLM Software umożliwia łatwą linię Podsumowanie zaprojektowane z planem produkcyjnym specyficzny.


Ta ścisła integracja z funkcją programowania pozwala efektywnie zarządzać całym procesem produkcji. Ten proces może być łatwo zoptymalizowane przez modyfikację każdym etapie wytwarzania i zdolność do kierowania pojedynczych zastosowań, takich jak. Roboty lub urządzeń.


ze środków związanych z parametrycznym planu produkcji można przeprowadzić dokładnej analizy wpływu i uruchomić skuteczny proces zarządzania zmianą.


ma kompletne rozwiązanie dla funkcji projektowania zintegrowanego planowania produkcji jest wymagane w celu określenia optymalnego procesów produkcyjnych.


Rys. System Design i wyświetlacz linie produkcyjne wykorzystujące linię projektanta

• produkcja koncepcja NX

Linia Designer to kompletne rozwiązanie do planowania produkcji dla inżynierów. NX jądro parametryczna umożliwia efektywny dobór komponentów do produkcji i łatwo wprowadzać żadnych zmian. Modyfikując wymiary poszczególnych elementów lub modyfikacji linii dochodzi do automatycznego aktualizowania i wprowadzania zmian w całym proponowanym systemie.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
18 × 11 =