Pierwsze oficjalne pokazy NX 10, nowa wersja obok dniu dzisiejszym tj 6 października do PLM Europe Berlin.


Nieuchronnie dzisiejszy wpis, a następnie dlatego nawet „tajne” 10,0 NX są ogólne, ale wiele z tych kierunków rozwoju nowej wersji z pewnością będzie interesujące.


NX jest CAD / CAM / CAE zintegrowane w najnowszej wersji wprowadzono szereg aktualizacje do poszczególnych modułów że wzrost produktywności w każdym etapie przygotowań do wydania produktu.


Najważniejszym krokiem jest produktem premium fazy projektu koncepcyjnego. 10 NX dostarcza narzędzi, takich jak Układ NX i Utwórz formularz NX , uproszczenie i przyspieszenie tego etapu ich pracy. Dzięki nowemu dotykowy interface NX 10 jest równoznaczne z niespotykaną wszechstronność i łatwość poruszania trudnych obszar zaawansowanej konstrukcji.


Nowe możliwości dla elementów interdyscyplinarnych i związków symulacyjne NX CAE tworzy najskuteczniejsze narzędzie projektowania i optymalizacji składników, zwłaszcza dla przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego.

Nowe funkcje dedykowane do poszczególnych działów produkcji NX CAM skuteczne programowanie szybsze i lepsze wykończenie powierzchni. Bardziej wydajne form i matryc procedury programu zoptymalizowane programowania i jakość wykończenia powierzchni zwiększa się wydajność produkcji.


• Proste tworzenie profili projektów poprzez Wykorzystaj formularz NX i NX projekt

NX • Może być stosowany w dowolnym ekranie dotykowym interfejsem

• Dostępne funkcje typowe dla przemysłu lotniczego

• Pełny dostęp do systemu informatycznego za pomocą NX Teamcenter Aktywny obszar roboczy

• Łatwy w użyciu dzięki spuściźnie 2D danych Optymalizacja

• Model oceny zaprojektowany łatwe dzięki obrazie podglądu powierzchni

NX postać Realize – Konstrukcja

dokonać postaci NX pakiet projektu koncepcyjnego, które wykorzystuje zaawansowaną metodę tworzenia złożonych kształtów, w oparciu o technikę „forma podziału” wprowadzony w NX 9.


Co zrealizować kształt to:

Opis teoretyczny Podział powierzchnie – Przewodnik Darmowe NX synchroniczny & amp; Uświadomić sobie, jak – > „); “target =” _ blank„> tutaj & gt; & Gt;

Seminarium zrobić to z 16 października i – 003

Rys Zrealizować postać NX pozwala utworzyć skomplikowane kształty

.

Fig. Fuknkcji wykonać w nowej postaci NX 10

NX Układ – Pojęcia

Tworzenie projektów koncepcyjnych w NX staje się jeszcze bardziej dzięki nowemu NX przystępnej projektu. NX konstrukcja pozwala na ocenę koncepcji w trybie 2D, gdy stosunkowo łatwo i szybko zdiagnozować problemy projektowania. NX projekt jest, oczywiście, w pełni zintegrowane z NX redagowania i NX. Oznacza to, że praktycznie eliminuje krzywej uczenia się, ponieważ interfejs i polecenia są takie same. To również oznacza, że ​​projektowanie 2D elementy stworzone w NX będą dostępne w przeglądarce, i będzie częścią parametrycznego, edycji i przystosowanego do ponownego użycia. Elementy 2D można przenieść z biblioteki ponownego użycia za pomocą prostego „przeciągnij i upuść” w celu zapewnienia jakości i zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie projektu. Wreszcie, wszystkie podzespoły zaprojektowane w trybie NX układ można łatwo przenieść do modelowania 3D do ukończenia modelu. elementy 2D 3D przyjść w postaci parametrycznych szkiców, które mogą być łatwo modyfikowane.


Po zakończeniu procesu projektowania modelu 2D, które mają tylko jeden etap wytwarzania modelu 3D.


004

Rys. Scenografia koncepcja staje się łatwiejsze do zaprojektowania NX

dotykowy

Ekran dotykowy jest szybsza i bardziej intuicyjna interakcja z oprogramowaniem.


Te nowe możliwości są dostępne NX dowolnym z nowym interfejsem dotykowym. NX interfejs ekranu dotykowego umożliwia korzystanie z pełnego zakresu możliwości projektowania, niezależnie od lokalizacji: w zakładzie produkcyjnym, podczas podróży lub podczas rozmowy na korytarzu …
Fig. Przykład wykorzystania technologii dotyku

W trybie kontaktowym, dostosowuje interfejs w czasie rzeczywistym, aby ułatwić wybór elementów na ekranie dotykowym. Interfejs jest bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania dla każdego, kto używa urządzenie mobilne i NX oddzielnie. Na przykład, aby przybliżyć się do bycia „ścisnąć” ekran, aby wybrać coś, co powinno być dotyk, itd. Biorąc pod uwagę obecną popularność urządzeń mobilnych z ekranem dotykowym, przeciętny użytkownik będzie mógł pracować w trybie NX, dotyk na kilka minut po pierwszym kontakcie z nim.


Aerospace – NX dla przemysłu lotniczego

10 NX to kompletne i wydajne narzędzie do projektowania dla przemysłu lotniczego.


poleceń tworzenia belki, żebra, ławki i etapy zostały opracowane specjalnie do modelowania elementy płyt kadłubów samolotów i statków powietrznych i znacznie upraszcza i przyspieszenia środka procesie projektowania.


Tutaj k

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 ⁄ 9 =