NVIDIA operacyjny RED vGPU VMware vSphere Horizonte 6 i 6, jest możliwe do wdrożenia w przedsiębiorstwach i skalowalnych zwirtualizowanych przyspieszenia 3D

NVIDIA i VMware ogłosiła, że ​​wkrótce firma będzie w stanie w pełni korzystać ze zdalnego dostępu do zaawansowanych aplikacji graficznych, przy użyciu VMware Horizon środowiskową 6 i 6 operacyjny vSphere® RED vGPU NVIDIA ™ ™.


Nowe rozwiązanie, które zapewnia zwiększoną wydajność dzięki zastosowaniu kart wirtualnych grafika zdalnie, w ciągu ostatnich pięciu miesięcy zostały przetestowane przez 300 klientów w programie dostępu wcześnie. Firmy biorące udział w badaniach mających dostęp do technologii vGPU GRID, który umożliwia wymianę zainstalowanych w centrach danych między wieloma użytkownikami GPU, a tym samym osiąga większą gęstość i skalowalności.


Opinie klientów pokazują, że NVIDIA RED vGPU stosowane w VMware Horizon 6 rozwiązania opartego na vSphere usprawnia proces pracy w środowiskach wirtualnych, zapewniając wyższą wydajność grafiki, dane większe bezpieczeństwo krytyczny, skalowalne i niższe koszty eksploatacji wydajność.


NVIDIA SIECI vGPU

rozwiązanie Zbiornik graficzny pomocą VMware vSphere 6 i stanowią między innymi następujące zalety:


  • Zezwalaj projektanci, architekci i inżynierowie pracy z aplikacjami graficznymi intensywnie w wirtualnym środowisku opartym na kartach graficznych NVIDIA oraz sterowników dla danej aplikacji.
  • Certified Professional
  • Elastyczność pozwala na podawane przez wydział do 96 użytkowników na pojedynczym serwerze standardowej.

  • Niskie koszty wirtualizacji w przypadku pracowników, którzy pracują z aplikacjami, które przyspieszenie użyć grafiki, ale nie wymagają moc maksymalną oferowaną przez procesor graficzny.

  • Możliwość uruchamiania aplikacji 2D i 3D oraz oprogramowanie multimedialne stworzone dla systemu Windows na praktycznie każdym urządzeniem za pomocą VMware Horizon 6. W rezultacie, użytkownicy urządzeń mobilnych zyskują typową wydajność stacji roboczych, nawet w sieciach charakteryzujących długimi opóźnieniami.


Po inicjatywy wczesnego dostępu, NVIDIA i VMware rozpocznie rozmowę. Program bezpośredni dostęp, za pośrednictwem którego Spółka będzie mogła szybkiego wdrażania technologii do sieci VMware vSphere vGPU Horizonte 6 i 6, wygrywając wsparcie techniczne i doradztwo zarówno producentów.


“Zrób to ułatwić użytkownikom korzystanie z komputera i stworzyć prostszy w środowisku pracy to nasz główny cel”, powiedział Jeff Brown, wiceprezes i dyrektor generalny profesjonalnego wyświetlacza i projektów NVIDIA. „Technologia VGPU siatki, która pozwala na stworzenie prawdziwego wirtualnego pulpitu, zapewniając lidera platforma oprogramowania do wirtualizacji najlepszą wydajność graficzną. Potwierdzeniem tej tezy znajduje się we wszystkich istniejących i nowych przypadków użycia środowisku wirtualnym.”

„Rozwiązania mobilne cloud przekształca tradycyjną atmosferę i desktopowe aplikacje Nasza współpraca pozwala NVIDIA wprowadzenie technologii w stacjach roboczych. wysokiej wydajności i wymagających aplikacji, umożliwiając firmom w pełni wykorzystać chmurę „, powiedział Erik Frieberg, wiceprezes. Reklama rozwiązania dla użytkowników końcowych w VMware. „Wyspecjalizowanych branżach, takich jak firm motoryzacyjnych, biura architektury i wzornictwa, będą korzystać z większej mobilności, umożliwiając im utrzymanie utalentowanych pracowników, obniżenie kosztów i spełniają wymagającą konkurencję.”

ogromne korzyści dla firm

. Oczekuje się, że nowe możliwości oferowane przez technologie wirtualizacji GPU będzie miał znaczący wpływ na rynek


VMware jest liderem w dziedzinie wirtualizacji, obsługujących ponad 500 000 klientów na całym świecie. NVIDIA jest liderem w dziedzinie obliczeń wizualnych – ponad 12 milionów specjaliści korzystają z ponad 300 aplikacji certyfikowanych do stosowania i przyspiesza procesorów graficznych NVIDIA. Serwery oparte NVIDIA RED są sprzedawane i serwisowane przez ponad 20 wiodących firm oferujących rozwiązania dla firm jak Cisco, Dell, HP i Lenovo.


„Używanie wielu firmom z najbardziej wymagającymi aplikacjami graficznymi w środowisku wirtualnym spotkać barierę, w wyniku stosowania takich biednych jakości oprogramowania. VGPU technologia RED eliminuje ten problem poprzez umożliwienie administratorom IT wdrażanie wirtualizacji rozwiązania dla zupełnie nowej grupy użytkowników „, powiedział Roy Illsley, główny analityk w firmie Ovum. „Wierzymy, że technologia Rozwiązania NVIDIA w połączeniu z RED vGPU VMware vSphere i horyzont pozwoli na dalszy rozwój rynku i przyspieszyć tempo wdrażania nowych rozwiązań wirtualizacji firmy w 2015 roku”

wczesny dostęp Program uruchomiony przez VMware i NVIDIA podczas VMworld w sierpniu 2014 roku obejmowały liczbę klientów w sektorze publicznym i sektorem prywatnym i szkołach. Należą do nich, między innymi, University of Southern California (USC) i Uniwersytetu Villanova, wiodących producentów takich jak Airbus, Lockheed Martin, giganta i Siemens elektrowni wiatrowych, studium architektury międzynarodowej jako AECOM, CH2MHill, Populous i STV, Inc. ., a także firma Raytheon, która jest jedną z największych największych dostawców systemów obronnych.


Pozytywne opinie klientów

„Nasze testy wykazały, że VMware Horizon połączeniu z NVIDIA RED umożliwić przejrzystą obsługę wymagających aplikacji CAD w środowisku wirtualnym Wschodniej. jest jedną z ostatnich przeszkód na drodze do stworzenia wirtualnego pełnego ekosystemu. Oprócz zwykłych korzyści z wirtualizacji, takich jak zmniejszenie kosztów eksploatacji, zwiększenia bezpieczeństwa i łatwiejsze zarządzanie, możemy uzyskać konkretne korzyści dla naszych środowisko”.

– Wesley Struble, administrator CAD amerykańscy Technologie informacyjne Usługi północy, DENSO Międzynarodowego America, Inc.


„Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie od 40 do 60 procent użytkowników w branży medycznej będą korzystać z aplikacji wymagają użycia sieci technologii vGPU. Rozwiązania NVIDIA i VMware dynamicznie dzielić pojedynczą siatkę NVIDIA we wszystkich aplikacjach, które przetwórcy używają wirtualnych grafika działa w sesji VMware Horizon 6 na serwerze, co zmniejsza koszty nieruchomość ogółem i daje większe oszczędności. ”

-. Aivars Apsite strateg Technology Company MetroHealth

„RED vGPU NVIDIA współpracuje z VMware Horizon 6 i platformy vSphere całkowicie zmienia nasze operacje z tych rozwiązań, zyskujemy elastyczność i efektywność tego. są one niezbędne dla naszych pracowników. Ponadto, nasi inżynierowie mogą pracować przy projektach i współpracować z zespołami znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie. Ta elastyczność będzie bardzo korzystne dla nas. Bez niego nie mogła zdecydować się na stosowanie w środowiskach wirtualnych. „< / em>

– Shaula Zanchi, partner operacyjny, Robin Partington Partners

„Nasze doświadczenia z wykorzystaniem NVIDIA RED vGPU i platformy VMware Horizon oparciu o vSphere są bardzo pozytywne nadzieję podzielić pojedynczy procesor. wykres między wieloma użytkownikami bez ograniczania zgodność aplikacji i łatwość użytkowania. Ponadto, możliwość uzyskania lepszej alokacji zasobów obliczeniowych i zwiększenie gęstości użytkowników w każdym hoście vSphere. „

-. Michael S. Goay, szef działu technologii informacyjnej, Viterbi USC School of Engineering na University of Southern California

bezpośredni dostęp do programów dla klientów korporacyjnych

Nowy NVIDIA RED vGPU w


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
24 + 8 =