Premiera: CoroMill® Plura Heavy Duty (HD) to zupełnie nowa rodzina stałych wierteł z węglików spiekanych mających na celu usuwania dużych ilości metalu w krótkim okresie czasu z niezbędnym niezawodność w ciężkich obróbki zgrubnej

monolityczna trzciny CoroMill Plura HD są rozwiązaniem wybieranym przez szorstkie projekcji szlifowania, width rowków wszystko, rozkręceniu i spiralny ze stali nierdzewnej i interpolacji. Są one również stosowane do obróbki żeliwa, a ciepło materiałów odpornych. Frezy umożliwiają bezpieczne i niezawodne przetwarzanie szerokiej gamy parametrów cięcia.ciężki zgrubna wymaga wysoką niezawodność i długą żywotność przewidywalne. Ulepszona postać nowego rowki wiórowe noża jest specjalnie zaprojektowane w oparciu o wyniki analizy metodą elementów skończonych, a w związku z tym zapewnia skuteczne odprowadzanie wiórów podczas obróbki dużych głębokościach cięcia. Kształt szczeliny zapobiega konieczności późniejszego docinania wiórów i nieoczekiwane brzegu przerwy. Z skutecznego usuwania wiórów można użyć frezy pięć ostrzy do obróbki całą width szczeliny mają średnicę do dwukrotnej średnicy tnącego, przy zachowaniu bezpieczeństwa leczenia. Pręt ze stali nierdzewnej, mają również możliwość wewnętrznego chłodziwo do maksymalnej kontroli sprawności wyjściowych impulsów kodowych i temperatury.


właściwości i geometrii gatunków tnących zapewniają wyjątkową wydajność cięcia i trwałość. Opracowaliśmy dwa nowe gatunki przeznaczenia (korzystnie do leczenia suchej) i stopień do pracy w trudnych warunkach, a wnęki w obróbce materiału z chłodzącym. strong geometria twarzy ułatwia podjazd realizacji. nierównomierne przejście z walcowej powierzchni oraz zmniejszenie wibracji, zapewniając przewidywalnej wydajności i mielenie zgrubne niezawodność.


Źródło: sandvik.com


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
4 × 23 =