Chcielibyśmy ogłosić rozszerzenie naszych produktów oferując więcej rozwiązań dedykowanych specjalnie dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W naszym e-shopie mogą Państwo zapoznać się z nowym rodzajem licencji korporacyjnej, dostępny w dwóch wariantach: firmowa społecznej i kraj

.

src “nowa licencja firmowa”

Głównym celem stworzenia nowego produktu było zaoferowanie przedsiębiorstwom rozwiązanie, które gwarantuje nieograniczone korzystanie z profesjonalnego programu progeCAD we wszystkich zespołów firmowych. To daje swobodę korzystania z programu, niezależnie od ilości i / lub mniejsce instalacji, silnie zwiększenie dostępności i elastyczności narzędzi oferowanych przez profesjonalnego progeCAD.


warianty licencji korporacyjnej:

• Prawo Strona firmowa mówi pełny dostęp progeCAD 2014 Professional na wszystkich komputerach firmowych działających w jednym miejscu (siedziba, gałąź, gałęzie).


Produkt przeznaczony jest dla przedsiębiorstw znajdujących się w jednym miejscu lub do oddziału / spółki zależnej, gdzie wraz z progeCAD Professional posiada ponad 20 projektantów / budowniczych.


• Licencja Corporate Kraj mówi pełny dostęp do progeCAD 2014 Professional zainstalowany na wszystkich komputerach należących do tej samej firmy, bez względu na to gdzie jesteś za pomocą granic kraj .


Produkt przeznaczony jest dla firm o rozbudowanej struktury organizacyjnej (oddziały, filie), w którym zawodowi progeCAD różnych miejscach z wieloma użytkownikami w tym samym czasie.


Licencja jest dostępny w dwóch językach -. Polski i angielskiŹródło: progecad.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
46 ⁄ 23 =