Polski SANdBOT pierwsze urządzenie do czyszczenia kurzu uwolnić wszystkie powierzchnie. Grupa jest producentem Jetsystem urządzenia Elbląga.


– Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Prawo w Kielcach debiucie dla nas byli tam po raz pierwszy zaprezentowane nasze urządzenie – mówi Remigiusz Filipiak, wiceprezes Grupy Jetsystem. – nagroda przyznana na samym początku drogi utrzymuje nas w przekonaniu, że technologia strumieniem wody jest dobry adres. Strumień wody może być stosowany nie tylko do cięcia i obróbki różnych materiałów, ale także do czyszczenia powierzchni rdzy, farb i innych powłok. Stawiamy na rozwój i będzie nadal inwestować w przemysł bieżącą wodą.


. Kielce-SANdBOT WJSP firmą inicjatywa promowana, urządzenie dozujące


– nagroda organizatorów imprezy jest jedna rzecz, ale pochlebne opinie ludzi, którzy widzą SANdBOT i jest równie ważne, jeśli nie ważniejsze. Odwiedzający widział zalety urządzenia, które są wydajność, dokładność i możliwość wielokrotnego użycia -. Daraszkiewicz informuje Thomas, dyrektor sprzedaży WJSP


. Technika czyszczenia bezpyłowego powierzchni i Innowacyjna konstrukcja może być stosowany w najbardziej surowych warunkach (na przykład w górnictwie węgla kamiennego, wydobycie ropy naftowej i stacje przetwarzanie gazu, chemikalia, etc.) ,


SANdBOT usuwa rdzę i graffiti bez uszkadzania powierzchni. Dobrze radzi sobie z eliminacją wszystkich farb i lakierów, powłok, tworzyw sztucznych, gumy, odpady azbestowe i materiały budowlane (np. Beton, cement, wapno, pianki, itp.) SANdBOT skutecznie eliminuje inne trudne do usunięcia takich jak plamy tłuszczu, oleju. Może być stosowana do renowacji starych budynków.


Źródło: Jetsystem
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 + 25 =