- 4915 020 wp-image zawsze użyć zestawu narzędzi wykorzystywanych do wszystkich maszyn. Po programie Edgecam, która miała zastosowanie do wszystkich maszyn stworzonych. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić postprocesor, wysłać program NC i proces jest zakończony. – John Horn, specjalista CAM Lufthansa

Najnowsza technologia na pokładzie – i za kulisami

Oprócz bezpieczeństwa są bardzo wysokie wymagania jakościowe dla klasy odrzutowców biznesowych i rządu. Indywidualne wymagania wymagają produkcji wysokiej jakości komponentów z każdej nowej geometrii. W tym celu istnieje około 2000 różnych kompletne narzędzia. Od 2000 roku rozwój programowania NC dla tych skomplikowanych geometrii z wykorzystaniem systemu Edgecam, a od 2009 roku również produkcja 5 jednoczesnych osi.


zwiększenia ilości danych,

Z biegiem lat, nowe wymagania, które zostały dodane, i konieczne było zwiększenie różnorodności danych narzędziowych. Dystrybucja do wielu baz danych spowodowało nadmiarowego zarządzania danymi. Doprowadziło to do większej efektywności i zwiększenia potencjalnych źródeł błędów ze względu na ręczne wprowadzanie danych.


022

Bezpieczeństwo, jakość i elastyczność

Zakup maszyn i inwestycji w nowoczesny sprzęt, którego celem jest nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa procesu, ale w szczególności na celu zapewnienie maksymalnej elastyczności w reagowaniu na zmiany na rynku. Do tej pory tylko jeden przetwarzania instrukcja była używana, tabele i dane wprowadzane ręcznie na maszynie były drukowane.


Rozwiązania Update

CNC-Przewodnik »venturion 450″ narzędzie nastawy i maszyna pomiarowa prowadzi działalność od roku 2007. Po dokonaniu oceny kosztów i korzyści z ZOLLER zdecydował, mówi inżynier Frank Pieterwas. Decydującym czynnikiem nas była możliwość ekspansji maszyn i wiążących. oprócz wprowadzenia bazy narzędzi dostępnych w wielu zastosowaniach jest również ZOLLER. graficzny interfejs użytkownika pozwala zobaczyć go drobne szczegóły takie narzędzia. Wiertła „mówi John Horn, Lufthansa CAM specjalista.


Czołowe narzędzia bazodanowe magazyn

Z biegiem lat, podstawowe leczenie stopniowo się powiększał, a ponadto dodano rozwiązanie dla narzędzi zarządzania. „Chcieliśmy bazę Zoller, ponieważ jest to system wiodącym”, mówi John Horn. „W przypadku nowego zestawu narzędziowego, wszedł menedżera bazy danych narzędzia ZOLLER, tak, więc masz prawidłową nazwę oraz nazwę i numer. Po wejściu może być używany przez wszystkich pracowników w sposób znormalizowany w trakcie całego procesu, i można wyszukiwać konsekwentnie. ”


Interfejs Edgecam rozwiązań zarządzania Zoller narzędzia zostały opracowane w roku 2011. W roku 2013 Edgecam systemu, narzędzia pamięci maszyny CNC z zestawem narzędzi i urządzeń pomiarowych ZOLLER zostały podłączone poprzez baza ZOLLER

025

zapewnia niezależne konsystencji Operator danych

To konsekwencja zabezpieczone danych między systemem CAM a maszyną. Wszystkie dane zapisane w roztworach narzędzie zarządzania TMS są dostępne za pośrednictwem systemu CAM. Wymiary przechowywane w bazie danych bezpośrednio do strony z narzędzi dostępnych w urządzeniu pomiarowym. Jak sektor jest jednym naciśnięciem przycisku, a dane narzędzia są przekazywane do urządzenia. Zapewnia to spójność i wyeliminować wszystkie źródła błędu ze względu na ręczne wprowadzanie. Dlatego wielokrotnego zapisu danych został zniesiony.


Programowanie z rzeczywistymi danymi

Dane przechowywane w bazie danych narzędzi TSM ZOLLER zgodnie z normą DIN4000 dostępna w systemie dla modeli 3D są Edgecam. Programy systemowe używać prawdziwych danych i przesyłu danych podczas narzędzi symulacyjnych. Mogą być instalowane na komputerze w taki sam sposób, jak podczas symulacji. Szczególnie w przypadku skomplikowanych zabiegów, ważne jest, aby mieć rzeczywiste narzędzia danych w celu uniknięcia uszkodzeń i zaoszczędzić ogromną ilość czasu.


024

spadek poziomu błędu

Po pierwszych sześciu miesiącach pracy, liczba błędów została znacznie zmniejszona, a pracownicy otrzymują optymalne wsparcie przy poszukiwaniu możliwych narzędzi do indywidualnych potrzeb klienta. Oczywiście, oszczędności nie można ustalić w przypadku produkcji masowej. Jednak potężne narzędzie do wyszukiwania jest jednym z czynników, potwierdza John Horn i dodaje „elastyczność dla pracowników jest oczywiście bardzo korzystne ze względu na ciągłe zmiany w maszynami sterowanymi cyfrowo. Każdy po prostu wziąć program NC stosowne urządzenia i narzędzia są włączone i są znormalizowane opisy. „zawsze użyć zestawu narzędzi wykorzystywanych do wszystkich maszyn. Po programie Edgecam, która miała zastosowanie do wszystkich maszyn stworzonych. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić postprocesor, wysłać program NC i proces jest zakończony. „


023

wysoka niezawodność procesu przy maksymalnej elastyczności

Pracownicy

Lufthansa często muszą szybko reagować na zmiany rynkowe. Niektóre naprawy i klienci często mają specyficzne wymagania. potrzebna jest duża elastyczność.


Stworzyliśmy przyszłość z wprowadzeniem tych systemów. To pozwala nam aktywnie zająć rynku zewnętrznym. Jesteśmy niezależni dzięki systemach takich jak Edgecam lub ZOLLER, co pozwala nam elastycznie reagować i klienci mogą nadal konkurować w przyszłości na pewno.


Linie Technik AG

Każdy wie Lufthansa. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że hangar Lufthansy w Hamburgu zatrudnia około 8.000 pracowników, których zadaniem jest utrzymanie, remonty i wykończenia wnętrz poziomach. Ponad 1000 pracowników dbają o bilety w klasie VIP, przedsiębiorstw i rządu.


021

Źródło: edgecam.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
3 × 5 =