Problem z podłączeniem wszystkie operacje roślinnych, zwłaszcza w przypadku fabryk kapitałochłonne wymaga szczególnej uwagi. Główne cele systemu realizacji produkcji (MES) to zwiększenie produktywności, zmniejszenie strat, lean management i przejrzystość procesu produkcyjnego, ale cele te mogą zakłócać połączenie niekompletnego maszyny. FORCE światowym liderem w tej dziedzinie, wykorzystując fabrykę oprogramowania MES ramowy i podłączony do systemu ponad 60.000 maszyn na całym świecie. Korzystanie wieloletnie doświadczenia i wiedzy specjalistów życie opracowany dokument, które stanowią rozwiązania problemów związanych z integracją urządzeń.

Powiązane

Problemy z połączeniem maszyn rodzą się z wielu powodów. Każdy inny zastosowania systemów producentem maszyn warianty gromadzenia i przekazywania danych operacyjnych. Wiodących producentów, takich jak protokoły z wykorzystaniem standardowego oprogramowania komunikacji Heidenheim, Siemens, Fanuc, dla łatwego podłączenia urządzeń. Jednak w przypadku starszych urządzeń jest oprogramowanie do przesyłania strumieniowego, który zbiera niektóre dane niedokładne i nieaktualne. Konieczne jest, że te dane są dodawane i przetwarzane w taki sposób, aby mogły być przesyłane do systemu MES w spójnym formacie.


reakcja siły w tym zakresie jest zastosowanie zaawansowanej (plug-in), które są odpowiednie dla różnych protokołów i maszyny sterującej. Pozostawić stałą i niezawodną transmisję danych, obejmujące wiele aspektów operacji, takich jak alarmy, alokacji zasobów, transferu plików NC. Andrew Steel, dyrektor FORCE UK wyjaśnia: „MES skuteczne wymaga integracji kompleksowych danych, nie wyłączając urządzeń starszych lub trudne do połączenia tylko z gromadzeniem danych 100%, pełny obraz i przejrzyste uzyskuje. wszystkie czynności produkcyjne w czasie rzeczywistym. te zarządzanie informacją docelową możliwość dokonania właściwych decyzji. jest to tym bardziej ważne, ponieważ MES przesyła dane do systemu ERP, który jest wykorzystywany przez kierownictwo wyższego szczebla, odpowiedzialny planowanie”.

Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie gospodarki rynkowej, producenci mogą wystąpić problemy i opóźnienia w integracji maszyn. FORCE ostrzega dealerów, które nie mają odpowiedniej biblioteki wtyczek i doświadczenie w integracji urządzeń na dużą skalę, co może prowadzić do korzystania z oprogramowania firm trzecich, ponoszenia wysokich kosztów i opłat licencyjnych. Największa inżynierów, którzy chcą skorzystać z pełnej wersji dokumentu PDF można pobrać klikając w poniższy link:

tutaj

Źródło: www.forcam.com
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
21 − 1 =