Sandvik Coromant poinformował, że system jest obracanie głowy CoroTurn® SL jest obecnie dostępny z dokładnością dysze CoroTurn HP podawanie bezpośrednio do przestrzeni cieczy konieczne leczenie: punkt, w którym przedmiot obrabiany narzędzia tnącego. Ta innowacyjna propozycja zapewnia niezawodny proces łamania wióra CoroTurn SL, w celu ułatwienia ich ewakuację i wsparcie dla poprawy stabilności podczas wiercenia lustro.


Szeroka gama produktów obejmuje obraca głowy dla chłodziwa pod ciśnieniem do 70 bar. Głowica przeznaczona do stosowania do wierceń w odwrotnej odległość pomiędzy korpusem narzędzia i przedmiotu obrabianego są dostępne w rozmiarach od 25 do 40 mm, i współpracuje z płytami dodatnimi D i V


CoroTurn® SL to uniwersalny system modułowy zawierająca pręty nudnych, adaptery i wymienne głowice, narzędzia, które mogą być wykonane narzędzi dedykowanych do różnych zastosowań obróbki zwrotnym. Pomysłowe i bardzo mocny ząbkowany interfejs (SL) umożliwia budowę różnych kompletów narzędzi z niewielkim zasilaczem i wymiennymi głowicami: tylko trzy osie i trzech głów pozwoli Ci zbudować maksymalnie dziewięć wariantów narzędzi. Ponadto, głowice CoroTurn SL cztery warianty przemieszczenia w zakresie do 23 mm. To zapewnia dostępność obrabianych powierzchni, a największa średnica wytaczadła, tak dobrze nadają się do zastosowań wymagających obróbki lotniczym i ropy naftowej i gazu, na przykład. Boring kamer. SL Adaptery idealny do stosowania tutaj wytaczakami Silent Tools ™ w leczeniu dużych nawisów lub podatne na drgania systemów.


SAN768_CT_SL_132860_LRES0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
8 − 1 =