CoroMillŽ Plura Mills rodzina może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta

Producenci muszą podjąć konkretne promienia frezu rogu lub pewną długość w celu utrzymania minimalnego zakresu, mogą teraz skorzystać z oferty truskawek CoroMill® Plura Tailor Made by Sandvik Coromant. Dowolna osoba dokonująca obróbki materiałów należących do grupy N ISO (aluminium), można z łatwością nabyć frez węglik dostosowane odpowiednio do wymogów w niektórych zastosowaniach.


Wiele specjalnych zadań związanych z realizacją obiektów aluminiowych odbywa się w sektorach takich jak lotnictwo i motorowych sportów. Elementy tych sektorów są niezwykle złożone i wytwarzane w małych seriach lub jako pojedyncze części. Standardowe przechowywania narzędzia są często niedostępne, albo jeśli wymiary stałym rozmiarem są bardzo dokładne.


 SAN770_132814_LRES https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2014/07/SAN770_132814_LRES.jpg

. Nowa oferta Tailor Made CoroMill® Plura frezy Sandvik Coromant

Z młynów Pomiar CoroMill Plura zakresie oferty, znaleźć idealne narzędzia do wyrobów aluminiowych nigdy nie było łatwiejsze. Ocena w ciągu 24 godzin, łatwego zamawiania i dostawy w ciągu 10 dni roboczych – to zasady, które pozwalają sprostać wymaganiom nowoczesnych godzinach pracy. Co więcej, cały proces może odbywać się drogą elektroniczną: Narzędzia Tailor Made formularze zamówienia dostępne są na stronie0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 ⁄ 9 =