frezowanie krawędzi E Narzędzia

Nowa rodzina zadziorów Pluraflo jest przeznaczony do frezowania przedmiotów o grubości co najmniej 6 mm na. Specjalne mikrogeometria sześć ostrza umożliwia efektywne i nbsp; chropowatość i nbsp; Powierzchni (Ra) znacznie poniżej 4 mikrometrów, oraz zapewnia Wydajność i nbsp; sąd. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przetwarzanie, linia oddzielająca musi pozostać w materiale. Uwaga również i nbsp; I NBSP; że cięcia narzędzia dolnąlub top Warstwę przez włókna, materiał i nbsp; rozwarstwi i nbsp; ciągle i nbsp; tnąco nbsp; po U o włókna.


Zaleca się, że w obsłudze i nbsp; Środki & nbsp ;; I Nbsp konwencjonalnym młynie cięcia, ze względu na niższy nbsp; podatność nbsp; wibracja. A dla zakresu parametrów narzędzi skrawających jest przeznaczony do stosowania z prędkością skrawania 200-400 stóp m / min i paszy 0.03-0.06 mm / ząb mielenia (0,02 0,04 mm / ząb obróbce wykańczającej).


aplikacji N inna różne sektory s

Nowe zadziory są stosowane w przemyśle lotniczym i innych gałęziach przemysłu: motoryzacji, przemysłu stoczniowego, energetyki wiatrowej i produkcji wyrobów sportowych. Narzędzie to nadaje się w zasadzie dla każdej firmy zajmującej się. CFRP obróbkąmateriałów, mające na celu zwiększenie zdolności cięcia i trwałość przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka rozwarstwienia

frez CoroMill® Plura kompozytów wykonany z trwałego stopnia GC1630 i jest dostępny w asortymencieśrednic 6,0 do 16,0 mm, a długość (całkowitej) od 76 do 100 mm.


Źródło: Sandvik Coromant
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 + 24 =