beautyheader nowym produktem Freestyle-wystawienniczej 3

„Freestyle3D skaner to najnowszy produkt oferowany przez zespół skanowania trójwymiarowego FARO Jest to nasz kolejny krok w popularyzacji skanowania 3D”;:

– powiedział Jay Freeland, prezes i FARO CEO. „Po skupienie nasze skanery zostały ustalone w dziedzinie eksploracji dalekiego zasięgu, opracowała skaner ręczny, który łączy intuicji i łatwość obsługi.”


Freestyle3D Ponieważ skaner jest urządzeniem przenośnym, użytkownik może łatwo manewrować i skanowanie wąskich i trudno dostępnych miejsc, takich jak wewnątrz pojazdu lub obiektów poza , Jest to idealne rozwiązanie do gromadzenia danych na miejscu przestępstwa lub działalności związanej z konserwacją zabytków. technologia skanowania pamięci umożliwia użytkownikom skanowanie Freestyle3D wstrzymać skanowanie w dowolnym momencie i wznowić gromadzenia danych w tym samym miejscu, bez użycia sztucznych markerów.


Freestyle-wystawienniczej 2

„Klienci podkreślają FARO stale znaczenie workflow prostoty, mobilności i dostępności są kluczowymi czynnikami, które mogą przyczynić się do realizacji i regularne . skanowanie laserowe 3D w odpowiedzi na te oczekiwania, stworzyliśmy ręczny, łatwy w obsłudze i waży mniej niż kilogram skanerem laserowym klasy przemysłowej. „- powiedział Jay Freeland


Freestyle-wystawienniczej 4

Freestyle3D skaner może być używany jako urządzenie do skanowania obiektów samodzielny lub w połączeniu ze skanerami FARO ostrości X 130 / X 330. Dane w postaci chmury punktów z każdego urządzenia te można łatwo łączyć i użycie akcji jakichkolwiek narzędzi do wizualizacji Faro, w tym FARO Scene i FARO chmurze WebShare CAD Zone.


Źródło: faro.com
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
17 − 2 =