ScreenShot080

Edgecam został członkiem pionierski z Centrum Technologii Wytwarzania w Converty, współpracując z obrabiarek i eksperymenty z przetwarzanie i skomplikowanych rozwiązań dla producentów.

. MTC jest wymuszany inżynierom patrz możliwości systemu Edgecam oraz łatwość, z którą tworzy ona proste traktowanie trzy osiowe i mielenie złożonej pięcioosiowych


kierownik strategiczny Edgecam Wesley Tonks klienci MTC reprezentują szeroką gamę firm z różnych sektorów, takich jak lotnictwo, motoryzacji, transportu, ITC, produkcji żywności medycznej , obrony i morskich.


przygotowany TCM 10, na przykład planowane programy Edgecam dla naszych maszyn, a ponieważ jesteśmy specjalistami w dziedzinie procesów które są użyteczne dla sektora wytwórczego, ścieżki Edgecam stosowanie przynosi inteligentne narzędzia wspierania naszych badań i zaawansowanej inżynierii do produkcji

MTC przewodniczący dr Clive Hickman powiedział, że z zadowoleniem Edgecam MTC społeczności

.

MTC stworzony atmosferze niezrównaną rozwoju i demonstracji nowych technologii na skalę przemysłową z tym, co razem liderów inżynierów, ekspertów przemysł i świat akademicki UK. Umożliwienie klientom opracować nowe procesy produkcyjne w przemyśle bez żadnych ograniczeń. innowacje zachęca zatem Edgecam jest naturalnym wyborem dla naszej działalności.

Celem TCM jest różnica pomiędzy poziomem badań i rozwoju innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych według ustalonej strategii produkcyjnej uniwersyteckiej. MTC jest częścią produkcji wysokiej Wartość Catapult, wspieranej przez Technology Strategy Board.


. Rozwój Manufacturing Technology Center przekroczył oczekiwania, to osiągnął najwięcej goli, wcześniej niż planowano


Źródło: edgecam.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
52 ⁄ 26 =