W ubiegłym roku ponad 1500 polskich firm wybrało GstarCAD, która jest popularna alternatywa dla programu AutoCAD. GstarCAD stopniowo rozwija się od 1992 roku, a wersja 2016 była podobna do funkcjonalności Autodesk, a pod pewnymi względami nawet przekroczona (usługa LISP, Visual Basic 32-bit). GstarCAD 2017 okazuje się być lepszym rozwiązaniem? Dowiemy się po jego wydaniu, który został ogłoszony na początku października i listopada 2016 lat.
Najnowsza wersja GstarCAD został znacznie zoptymalizowany do wykorzystania pamięci danych czasowych i przetwarzania. W rezultacie, wszystkie działania programowe związane z projektami tworzenia lub edytowania działać szybciej i bardziej efektywnie.


GstarCAD 2017 i ulepszone wiele funkcji znanych z poprzednich wersji opcje. Teraz użytkownicy mogą między innymi łatwiejsze do tworzenia, edycji i eksportu tabel i odnośników zewnętrznych. Ulepszenia polecenia były również Hatch (Hatch), Transparency (Przezroczystość), Wipeout (Cover), lustro (lustro) i wiele innych.


Najnowsza wersja dodaje również nowe innowacyjne narzędzia, między innymi, polecenie FLATSHOT (płaskiego), która umożliwia łatwe tworzenie obiektów 3D w jakichkolwiek startów samolotu. Z opcją symetryczne Draw (rysunek symetryczne), użytkownicy mogą szybko tworzyć symetryczne kształty. Z kolei funkcja Porównaj Wykres (Graphical porównanie) pozwala łatwo porównać geometrię podobnych obiektów.


Więcej informacji na temat GstarCAD 2017 program można znaleźć na stronie: GstarCAD
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 + 29 =