w październiku tego roku. Oferta narzędzia skrawające Sandvik Coromant będzie całkowicie nowy system do cięcia, toczenia, obróbki głębokich rowków i duże nawisy.

Producenci dużych elementów konsekwentnie bar partię szukać rozwiązań, aby zapewnić efektywne wykorzystanie materiału, pozwalając kontroli ogólnych kosztów i zwiększoną produktywność drążka zmiany biegów. Zapewnić bezpieczeństwo leczenia przewidywalnej stałą dożywotnią jest również ważne w celu osiągnięcia jednolitej jakości przedmiotów, zwłaszcza dla operacji cięcia.


Sandvik Coromant w odpowiedzi na te wymagania wprowadziła szereg rozwiązań, takich jak głowice SL i taśm do cięcia, przełączniki, obracając łopatki posiadacze precyzyjnych tokarek a nowa generacja automatycznego cięcia płyty. QD System CoroCut, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach systemowych i CoroCut Q-Cut oferuje kilka możliwości procesów wykorzystujących elastyczny zakres narzędzi, łatwe w użyciu i wybór obróbki.


więcej ważne wit < / strong> s s

nowa rodzina narzędzi wynalazców koncentruje się na kluczowych kwestiach, takich jak nowe narzędzia i materiały do ​​budowy bardziej stabilnej obróbki. Narzędzia są ustalane przez inteligentną, ale prosty i łatwy w użyciu mechanizm. Siedzenie wstawiania jest nachylona pod kątem 20 ° i ma oparcie pleców w celu zapewnienia wysokiej odporności na siły ścinające. To złącze jest stosowane w celu zwiększenia stabilności fundamentowe pasa o width 2 mm lub więcej.


Przy tworzeniu systemu QD CoroCut skupić się na rozwoju nowych i poprawę istniejącej geometrii do cięcia została wypłacona. Wycinka Oczywiście ważne jest, aby zminimalizować siły skrawania i zapewnić skuteczną utylizację materiałów. Krawędź tnąca powinny posiadać możliwie najmniejszą grubość i ma geometrię, która wytwarza procesor bliżej szczeliny w celu zapewnienia dobrej kontroli wióra i chropowatości powierzchni. W systemie CoroCut QD ma pięć geometrie do cięcia i jeden dla toczenia i frezowania wykrojów siebie i indywidualnych rozwiązań dla szerokiej gamy materiałów. I NBSP; Nanoszonej metodą PVD powlekające przylega że poprawia tolerancję ostrza i zaokrąglenie krawędzi.


Sandvik Coromant
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
12 ⁄ 2 =