sztywnemu Sandvik Coromant ulepszone i wydajny CoroCut® 1-2 rowków i do przecinania, przez co ciśnienie pomocy mechanizmu sprężynowego. To nie tylko poprawia stabilność, ale również eliminuje potrzebę narzędzie oceny przez operatora przy użyciu klucza dynamometrycznego w użyciu konwencjonalnych klatek ze śrubą mocowania.


Wysokie bezpieczeństwo i łatwość obsługi to podstawowe cechy nowej konstrukcji płytek CoroCut 1-2. Nowy opatentowany montaż w połączeniu z szyną łączącą i szybkiego wydania klucza, nie wymaga użycia klucza dynamometrycznego i to nie tylko zapewnia wysoką stabilność i odpowiednią siłę zacisku za każdym razem, ale jest również łatwe do wymienić płytę. W efekcie, całkowicie płytek CoroCut 1-2, zapewnia bezpieczną i ekonomiczną pracę przecinania oraz rowkowania w dowolny obiekt o średnicy większej niż 38 mm.


okna Edgecam-top


Nowy nacisku sprężyny mechanizm wspomagania zapewnia większą stabilność i nbsp; CoroCut® 1-2 w mechanizm sprężynowy

narzędzie mocny materiał (stopem odpornym na nadmierne zużycie), wysoką sztywność i skuteczne formowanie wióra również daje możliwość zwiększenia posuwu przez traktowanie CoroCut 1-2. Jak potwierdzają badania uruchomienia toczenia wzdłużnego, nowy sprężynowy mechanizm wsporczy może zwiększyć posuw * do 27%, bez wpływu na ugięcie. Wynika to z faktu, że za pomocą tego mechanizmu, odchylenie jest 2,7 razy mniejsza niż dla śruby mocującej.


Oprócz tych nowych funkcji, wszystkie narzędzia płytek CoroCut 1-2 mają możliwość chłodniczego od góry i od dołu. Przesyłanie chłodniczego z dołu, można kontrolować temperaturę arkusza powoduje mniejsze zużycie i bardziej powtarzalnych wyników, a czynnik chłodzący doprowadzany z góry służy do usuwania wiórów. Co więcej, te korzystne efekty uzyskuje się zarówno przy wysokich jak i niskich ciśnień czynnika.


Ponadto, Unia czynnika chłodniczego jest uproszczone z adapterami łatwy w użyciu „plug and play”. Chłodziwo narzędzie połączenie typowy czasochłonne ze względu na trudności z dostępem i kabla pomiędzy narzędziem i przedmiotem obrabianym. Adaptery ze złączem „plug and play” rezygnacja pozwoli przewód doprowadzający płyn chłodzący, który ułatwia mocowanie narzędzia chłodniczego i zmiany.


CoroCut 1-2 zawiera ponad 700 typów płytek standardowych materiałów roboczych.


* Nie należy przekraczać zalecanej warunki skrawania do płytek, należy również wziąć pod warunkami przetwarzania konto.


Źródło: www.sandvik.coromant.com

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 × 28 =