największym w Europie powstaje Centrum Kompetencyjne Solutions SolidWorks i SolidCAM. Największa

Warszawa, 2 lipca 2015 lat – SNC o.o. Solutions Sp. wiodącą na rynku CAD / CAM / CAE / PDM / PLM w Polsce, wspieranie pracy inżynierów, projektantów i technologów, po ponad 18 latach istnienia, zmieniła nazwę na DPS Software Sp. o.o. Ten symboliczny krok jest zwieńczeniem integracji DPS International Group, która odbyła się w Grudnia 2012


SNC Solutions zmieniła nazwę i markę, aby zapewnić większą spójność obrazu Grupa DPS, działających obecnie w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, pod wspólną marką DPS Software. – Przyjęcie przez DPS Software w Polsce jest związana z planami dalszego rozwoju naszej organizacji. Jest wynikiem pozytywnym doświadczeniem naszej współpracy w ramach Grupy DPS – mówi Paweł Dziadosz, członek o.o. Zarząd DPS Software Sp .. Transformacja obsługuje również nasze działania, którego celem jest wzmocnienie pozycji polskich firm kluczowego partnera w dziedzinie CAD / CAM / CAE / PDM / PLM – dodaje. DPS Group jest największym dostawcą SolidWorks i SolidCAM Dassault Systèmes w Europie i rodziny SWOOD.


rozwój Grupy DPS

Obecnie zespół DPS Software w Polsce ma więcej niż 60 pracowników, znajdujących się w 6 lokalizacjach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk i Łódź. W ubiegłym roku organizacja osiąga najlepsze sprzedaży spowodować jej historii, który przekroczył 17 mln zł. Jako pionier rozwiązań 3D CAD, firma uruchomiła ponad 12,000 licencji komercyjnych oraz SolidWorks edukacji w Polsce. Centra Kompetencji CAD, CAM, CAE i wsparcie PDM / PLM ponad 1200 klientów, reprezentujących m. W. inżynieria, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przemysł meblowy i sektora edukacji. I NBSP;. portfolio klientów obejmuje takie firmy jak PMP, Feerum Bumar Łabędy, OBRUM, Grupa Kęty, ORLEN Projekt Hydro próżniowej RoboKopter Łódź – Lepsza integracja w ramach Grupy pozwoli nam działać jako partner w międzynarodowym rozwoju naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm polskich decydują się rozszerzać lub stowarzyszenia na rynkach zagranicznych. Doświadczenie zdobyte w Grupie DPS, jak również dostęp do szerszych uprawnień pozwoli nam wzbogacić rozwiązania oferowane niespotykaną wiedzę o potrzebach rynków światowych – podsumowuje Paweł Dziadosz.


dostawy Wzbogacanie

Przyjęcie przez oprogramowanie DPS zapewnia możliwość rozszerzenia gamy produktów z wyspecjalizowanych rozwiązań oferowanych przez Grupę DPS, co zwiększy możliwości i wspieranie lokalnych przedsiębiorstw. Portfel produktów, jak również marki takie jak Dassault Systemes SolidWorks, SolidCAM, Alphacam, SURFCAM, SWOOD lub szałwia, autorskie rozwiązania mogą również zawierać grupę DPS w odpowiedzi na konkretne potrzeby klienta. , Polscy konsultanci mają w tej chwili większy wpływ na tworzenie oferty rozwiązań do indywidualnych potrzeb polskiego rynku
– Zauważa się wstyd, że opracowany przez kierownictwo projektu systemowego Polskiej zespół PMDesk jest realizowany w & nbsp ; Wojciech dodaje Obst, dyrektor techniczny DPS Software – inne kraje, w których Grupa prowadzi działalność DPS.

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 × 22 =