SNC jest największym partnerem Dassault Systemes SolidWorks w Polsce, współpracując z ponad 700 klientów w całym kraju. Zatrudnia 40 osób w biurach w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Podczas swojej działalności przekazała ona ponad 1900 produktów i ponad 10,000 licencji SolidWorks dla instytucji edukacyjnych. SNC było najwyższe certyfikacja dostawcze dostępny na całym świecie usługi zaawansowane Certified SolidWorks. Jako jedyna w Polsce partnerem nazywa dystrybutor SolidWorks korzystne dla Edukacji, dzięki czemu osoby, które otrzymują świadczenia edukacyjne na najwyższym poziomie. Oprócz rozwiązań SolidWorks (CAD / CAE / PDM) również dostarcza produkty i usługi CAM AlphaCAM, SURFCAM, Cabinet Vision, usługi szkoleniowe, audyty środowisko rozwojowe i usługi programistyczne, rozwiązania programowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.


DPS jest największym partnerem Dassault Systèmes SolidWorks w Europie. oddziały firmy znajduje się w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, posiada ponad 5000 klientów i ponad 15 lat swojego istnienia dostarczyła ponad 14,000 licencji oprogramowania SolidWorks. Portfel obejmuje rozwiązania DPS CAD / CAM CAE PDM / / / ERP, w tym oprogramowania SolidCAM oraz Sage ERP. DPS specjalizują się w pracy z klientami w węglu mechanicznej.


Głównym celem Grupy dołączyć do programu DPS jest dalszy rozwój dynamiczne i pełne wykorzystanie potencjału rynku polskim i niemieckim. Pozyskanie możliwość rozszerzenia rozwiązania dostarczamy na centralny układ nerwowy do doświadczenia w zarządzaniu procesem produkcji oraz dostęp do bazy odniesienia DPS jest otwierany i umiejętność korzystania z wiedzy Center konkurencja DPS. DPS jest pierwszym krokiem w ekspansji terytorialnej poza niemieckojęzycznej części Europy, znakowanie strong wpływy w Europie Środkowej, punktem wyjścia dla dalszego rozwoju w tym regionie, najszybciej rozwijających się i zwiększyć przewagę nad innymi SolidWorks sprzedawców.


Źródło: CNS
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
18 − 2 =