jasnowidze technologii CES 2016

Wiemy prelegentów w najważniejszym wydarzeniem w świecie nowych technologii

6 do 9 stycznia 2016 Las Vegas raz być ponownie największym w globalne wydarzenie związane z nowymi technologiami – Fair CES w 2016 roku ogłosił swoją obecność największych gwiazd i wizjonerów branży i świata biznesu.


Kiedy CES 2016 Liderzy największych firm na rynku nowych technologii zaprezentuje jak widzą rozwój przyszłość. Wśród gości na imprezy byli m.in. szefowie Netflix, YouTube, Samsung lub General Motors . Jak podkreślił Gary Shapiro, prezes Stowarzyszenia Technologii Konsumentów (CTA). „CES 2016 to nie tylko rozrywki i urządzeń mamy możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, które pomagają ludziom i wzbogacić nasze świecie. Cieszymy się, że tak wielu z nas będzie wizjonerów, którzy chcą w przyszłości nie boi się podejmowania nowych wyzwań, aby kształtować nasze otoczenie. ”


ODBIÓR FUTURE i przyszłych PRZYJĘCIA

Netflix jako największa sieć telewizyjna oferowane przez firmę świata, zmieniła sposób, w jaki postrzega telewizji publicznej i dał im łatwy dostęp do usług w każdej chwili, w dowolnym miejscu, gdziekolwiek, podłączony do Internetu, urządzenia. Reed Hastings, CEO firmy pokaże, gdzie to jest, że zamierza wejść na nowe rynki, które staną się jednym z największych dostawców rozrywki w skali globalnej. I NBSP; Hastings, Netflix współzałożyciel, jest również członkiem zarządu Facebooku, a wcześniej siedział na rektora Microsoft
Robert Kyncl, YouTube CBO, przedstawi wizję rozwoju popularnego serwisu wideo ważne w świat (osiągając ponad miliard ludzi każdego miesiąca) .. Kyncl jest wyłącznie odpowiedzialny za wszystkie działania biznesowe YouTube i zapewnia, że ​​jej kluczowe elementy – treści generowane twórcy, liczba widzów i reklamodawców – opracowali równomiernie.


INNOWACJE w przemyśle samochodowym i

Mary Barra, dyrektor generalny General Motors (GM) w przemówieniu do powiedzenia, jak firma stara się zdefiniować nowe podejście do mobilności i ruchu. Firma została wspieranie innowacji w sektorze motoryzacyjnym, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania, które zwiększają komfort kierowcy i pasażerów podczas jazdy, w czasie zapewniającym najwyższy poziom wydajności, bezpieczeństwa. GM współpracuje z więcej niż 35 lat, Mary Barra sprawiły, że firma jest na dobrej drodze, aby stać się liderem na rynku światowym dzięki skupiony strategicznych rozwiązań estetycznych przy użyciu najnowszych wyników sprzedaży technologii, bezpieczeństwa i maksymalizacji. W 2015 roku Barr otrzymał pierwsze miejsce na liście „50 najpotężniejszych kobiet w biznesie” przygotowanej przez magazyn Fortune.


Internet rzeczy pod ręką

Moja wizja przyszłości nowych technologii, zwłaszcza w odniesieniu do dynamicznego rozwoju produktów w obszarze Internetu przedmiotów (Internet przedmiotów) zaprezentuje dr WP Hong, prezes i dyrektor marketingu Samsung. będą wyświetlane tylko konkretne rozwiązania i nie sprzęt, ale również skupić się na kluczowych zagadnieniach związanych z . Transmitowane bezpieczeństwo danych w IO Największa Wcześniej dr Hong był odpowiedzialny za stworzenie i rozbudowę Samsung Galaxy, a także nadzorował przekształcenie kierownictwa Samsunga w rynku telefonii komórkowej wyrafinowany. Jest również odpowiedzialny za wiele innowacyjnych produktów w dziedzinie IO, rozwiązań i usług związanych w chmurze z muzyka, filmy, książki i gry elektroniczne.


Organizowany przez CTA (dawniej CEA) ekspozycja CES 2016 , najważniejsze wydarzenie w świecie, który łączy w sobie wszystkie kluczowe podmioty działające na rynku elektroniki użytkowej. Twoja kolejna edycja odbędzie się 6-9 dni stycznia 2016 roku w Las Vegas.


Uwaga: Oficjalna nazwa międzynarodowych targach branży technologicznej jest „CES 2016”. I NBSP; I NBSP; w związku ze sprawą, można również użyć skrótu ‘CES’ .. Proszę nie używać nazwy “International CES” lub “Consumer Electronics Show”

O CES: Największa CES jest miejscem spotkań dla osób zainteresowanych w przyszłości na rynku elektroniki użytkowej. Przez prawie 50 lat, są poligonem doświadczalnym dla wynalazców i twórcy najnowocześniejsze technologie – na arenie międzynarodowej, dzięki którym innowacje dotrzeć na rynek jutro. Jako największe wydarzenie na rynku CES przemysł przedstawia wszystkich jego formach. Inicjator i Organizatorzy CES, to świetnie wizjonerów świata i liderów biznesu spotykają się i omawiają najważniejsze zagadnienia dotyczące przemysłu, Stowarzyszenie Technologii Konsumenta (CTA) organizacja – dawniej Stowarzyszenie Consumer Electronics (CEA), który reprezentuje wartość amerykańskiego przemysłu elektroniki użytkowej ponad 285 miliardów dolarów. Aby uzyskać więcej informacji na temat targów CES w www.CESweb.org i mediów społecznych: & nbsp ;.


Szczegóły Michael
Kwietniewski, PRIMUM PR, + 728 48 313 510 m.kwietniewski@primum.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 ⁄ 11 =