Pierwsze rozwiązanie CAD działające w chmurze

Teraz każdy użytkownik ma możliwość pracy ze swoim modelem z każdego miejsca i w każdym czasie, a efektami tej pracy może się dzielić ze współpracownikami i klientami poprzez chmurę Autodesk

Autodesk Fusion 360 to nowatorskie rozwiązanie dedykowane użytkownikom programów mechanicznych, powstałe na bazie programu Autodesk Inventor Fusion, który w najnowszej wersji został przeniesiony do chmury obliczeniowej. Oznacza to, że aplikacja Fusion 360 uruchamiana jest niemalże w całości z internetu. Tylko część aplikacji – niezbędna do nawiązania komunikacji z chmurą i zapewnienia podstawowej funkcjonalności – przechowywana jest na dysku lokalnym.

Fusion 360 łączy wzornictwo przemysłowe z inżynierią mechaniczną w pierwszym, kompletnym rozwiązaniu 3D CAD w chmurze do projektowania produktów, co daje nam:

• Elastyczne możliwości otwierania, edytowania, sprawdzania i zapisywania modeli we wszystkich popularnych formatach.

• Korzystanie ze swobodnego modelowania, powierzchni i brył w jednym zintegrowanym rozwiązaniu, które odciąży twój komputer.

• Możliwość swobodnego dzielenia się pomysłami z wykorzystaniem najnowszych wbudowanych narzędzi współpracy.

• Tworzenie lepszych produktów przy użyciu połączonej kreatywność i doświadczenia społeczności w sieci.

Funkcjonalności Autodesk Fusion 360

Autodesk Fusion 360, w stosunku do swojego poprzednika Inventora Fusion, wzbogacił się o zaawansowane narzędzia do projektowania powierzchniowego. Poznaj jego wszystkie funkcjonalności.

Autodesk Fusion 360, dzięki działaniu on-line umożliwia stały dostęp do najnowszej wersji aplikacji. Wszelkie poprawki i service pack’i są automatycznie przypisywane w chmurze i tym samym użytkownik nie musi się o nic martwić.

Zintegrowane mechaniczne narzędzia do projektowania

Szybko przygotowuj projekty, od wstępnych organicznych aż do szczegółowych koncepcji dzięki uniwersalnemu zestawowi funkcji modelowania zebranych w jeden, łatwy w użyciu pakiet.

1Dzięki świeżym i nowoczesnym narzędziom do interakcji z użytkownikiem, Fusion 360 pozwala na bezpośrednie współdziałanie z projektami, jak nigdy dotąd. Intuicyjnie wyciągaj, naciskaj i przesuwaj formę Swojego projektu aby nadać mu idealny kształt, a następnie dodać mechaniczną precyzję potrzebną do wypełnienia projektu. Fusion 360 dostarcza wszystkich głównych funkcjonalności modelowania projektu które mogą Ci być potrzebne. Zawiera: krzywe, szkice, powierzchnie, bryły, właściwości i modelowanie złożeń.

Dostęp z dowolnego miejsca

Bezpieczny dostęp do informacji o projekcie niemal zawsze i wszędzie. Bądź na bieżąco ze wszystkimi głównymi zmianami Twojego projektu z niemal dowolnego urządzenia.

2We Fusion 360 wszystkie dane projektowe, modele, projekty czy informacje archiwizowane i zarządzane są w chmurze, co umożliwia dostęp z dowolnego miejsca na ziemi pod warunkiem, że mamy dostęp do internetu. Taka dostępność danych pozwala na łatwą organizację grup projektowych. Projektanci z różnych miejsc na świecie mogą łatwo współpracować nad projektem dzięki wbudowanym funkcjom zarządzania projektem i związanymi z nimi danymi.

Korzystaj z bezpiecznego konta online w Autodesk ® 360, aby uzyskać dostęp do projektów oraz łączyć się z zespołem, w biurze i poza nim. Pracuj nad projektami za pomocą komputera Mac, PC lub urządzenia przenośnego.

Zaawansowana współpraca

Dołącz do profilów innych, lub zaproś ludzi do przyłączenia się do Twojego profilu na Fusion 360. Udostępniaj informacji i rozpocznij współpracę w ramach bezpiecznej tablicy.

3-advanced-collaborationFusion 360 pozwala łączyć ludzi i pomysły razem aby wspólnie projektować produkty. Publikuj komunikaty, zarządzaj informacjami projektowymi, udostępniaj kalendarze, ankiety i blogi. Zaproś członków zespołu do komentowania i edycji, aktualizacji wersji, aby pracować razem nad ważnymi zadaniami. Nadzoruj proces projektowy w jednym miejscu z prostotą i znajomością sieci społecznych.

Wymagania systemowe Autodesk® Fusion 360™

Apple® Mac OS® X 10.7 lub nowszy

Microsoft® Windows® 7 lub nowszy

CPU: 64-bitowy procesor (32-bitowy nie jest wspierany!)

Pamięć: minimum 3GB RAM (zalecana 4GB )

Połączenie z Internetem

Wymagane wolne miejsce na twardym dysku: 300mb na klienta Fusion 360

Karta graficzna: Wszystkie karty graficzne na obslugiwanym sprzęcie (oprócz karty Intel GMA X3100)

Urządzenie wskazujące: Myszka zgodna z systemem Microsoft, Apple Mouse, Magic Mouse, MacBook Pro trackpad

Źródło: pccpolska.pl

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 + 21 =