Z wielką radością informujemy, pojawienie się nowej wersji Artisan 2014 – nakładki na szybkie i fotorealistycznych wizualizacji projektów w ZWCAD +. Nowa wersja Artisan przodu rozpoczyna nową erę dla tego produktu, który został całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika oraz dodano cały szereg nowych funkcjonalności.


nowy interfejs

Interfejs użytkownika został zmieniony – ikony i grafiki zostały przeprojektowane i uproszczone w celu skorzystania z programu było łatwe i przyjemne. Rzemieślnik 2014 ma teraz nowoczesny interfejs przyjazny dla użytkownika, intuicyjny w obsłudze dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.


Przedmiot Zarządzanie

2014 klapki Artisan przezroczystych materiałów, wykończenia, itp wprowadzono, aby być w stanie przyjąć w dogodny sposób.


łatwiejszy dostęp do funkcji

Nowe wersja ładuje szybciej ZWCAD + i wszystkie funkcje są od razu gotowe do użycia. Oświetlenie i tła są teraz dostępne dla wszystkich typów modeli i scen, dzięki czemu interfejs został zaprojektowany, aby łatwo wybrać kąt. Wybór materiału na scenie jest dużo łatwiejsze dzięki nowej sondy. Regulacja położenia kamery i proporcje są wygodne, bez konieczności przeciągania ikony graficzne.


modele poprawiona nawigacja

Artisan 2014 umożliwia intuicyjne modele zmiana widoku i renderowanie odbywa się w czasie rzeczywistym. To tryb „Spacer” był dobracowany tak, że ruch był szybszy i niezależny od kąta kamery. Wszystkie tryby nawigacji są teraz dostępne za pomocą myszki.


szybsze operacje i odwzorowania tonów

Rozbudowa jądro rzemieślnik wielokrotnie pozostawiono przyspieszenie rendering obrazów wyższa jakość i lepsze rozproszenie światła.

Zapraszamy do testu ZWCAD + 2014 i 2014 Artisan! > TUTAJ’); “target =” _ blank “>0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 × 24 =