Innowacyjny frez CoroMill® 5B90 umożliwia bardzo wydajną obróbkę detali z aluminium

Sandvik Coromant, wiodący dostawca narzędzi, narzędzia tnące rozwiązań i know-how na światowy przemysł metalowy, posiada innowacyjny frez CoroMill® do wykańczania 5B90 wydajne wyroby aluminiowe. Jest to nowoczesne narzędzie z ostrzami innowacyjny system zapewnia doskonałą jakość powierzchni i wolne od zadziorów i zmniejsza koszt jednostkowy przedmiotu do 30 procent. CoroMill 5B90 dobrze nadaje się do obróbki typowy przemysłu motoryzacyjnego, takich jak produkcja głowic cylindrów, Skrzynie biegów, bloków zaworowych i pokryw bloku silnika.


Nowy frez Sandvik Coromant CoroMill® 5B90 przeznaczone do wykończenia aluminium,

Liczne korzyści

Nowy frez do obróbki wykańczającej aluminium – przeprowadzone na życzenie klienta za użytkowanie określonej – pozwala w pełni kontrolowany proces obróbki w czasie szybkich posuwów zapewniając doskonałą jakość obiektu , Z uwagi na brak potrzeby stosowania drogich płytek regulacyjnych, narzędzie czas przygotowania można skrócić nawet do 66 procent. Każde narzędzie jest wykonane na specjalne zamówienie, a płytki PCD są dostępne w standardowym zakresie Sandvik Coromant.


Doskonała wydajność

przetwarzania Butts cztery cylindry aluminium AlSi9Cu-1, przy czym głębokość cięcia 0,7 mm, stabilności nowego CoroMill 5B90 średnica 160 mm, a dziewięć arkuszy została 40 mil. obiektów (w ilości siedem tysięcy. 12500 obrotów na minutę i paszy mm / min).


Źródło: Sandvik Coromant


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
20 × 28 =