nowa wersja ZWCAD + zbliża się obecnie, w tym, między innymi, będzie w stanie zarządzać korzystnie rysunków źródłowych obiektów cieniowania wykres , bloki i odniesienia i mapy importu bezpośrednio z Google Earth. Data oficjalnej premiery ZWCAD + 2015 ukaże się pod koniec lata.


zwcad_2015_comming_soon

Łatwe zarządzanie zewnętrznymi źródłami

To często zdarza się, że autor otrzyma rysunek z wielu źródeł zewnętrznych podłączonych i ścieżki do nich nie zgodzić, ponieważ zostały zaprojektowane przez innego użytkownika, ponieważ to było wygodne. W tym i wielu innych podobnych przypadkach, ręcznie ustawić wszystkie ścieżki może być czasochłonne. Teraz jednak chodzi z pomocą kierownika odniesienia, który pozwala zarządzać tak skutecznie wszystkie źródła rysunek zewnętrzny: port, źródła i odnośników zewnętrznych. Można zobaczyć wszystkie źródła i szybko znaleźć i ustalić brakujące.


całkowania właz z bloków bitmapy odniesienia

Ogólne klapa jest ograniczona do korzystania z jednego z gotowych wzorów, ale mocno ogranicza możliwości użytkownika. W ZWCAD + 2015, z pomocą Super Hatch, użytkownicy mogą – oprócz włazu za pomocą gotowych modeli będą mogli korzystać z własnych sieci, bloki i referencje

.

Tworzenie w realnym świecie z Google Earth

Dokładny projekt architektoniczny może czasami być trudne ze względu na brak odniesienia do rzeczywistych warunków i środowiska, w którym stał budynek. ZWCAD + 2015 umożliwia bezpośrednie wstawianie Google Earth do rysowania, dzięki czemu użytkownik będzie zobaczyć przewidywane rzeczywistych warunków na obiekcie mapy.


W ostatnim ZWCAD + będzie dużo zmian już wkrótce!


Źródło: zwcad.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 × 13 =