Aktualna wersja: 2011

Wersja

Język: polski, angielski

Platforma

System: MS Windows XP, Vista, 7

Producent: ZWCAD OPROGRAMOWANIE CO .., LTD


adres strony internetowej: www.cadcamsoft.pl

Typ systemu: CAD / CAM


ZW3D i nbsp; I NBSP; CAD / CAM to oprogramowanie w pełni parametryczny , który zapewnia możliwość projektowania i powierzchni obiektowego. Jest to profesjonalne narzędzie dla inżynierów, który pozwala sprawdzić dokładność rysunków i modeli zaprojektowanych w innych systemach CAD lub ZW3D.


ZW3D składa się z trzech modułów:

. modułu i nbsp; ZW3D standardowa to podstawowa powierzchnia edycji, zamiatania, profile, kontrola penetracji, naprawy modelu i zdjęć oznaczyć w szkicu Oprogramowanie to jest również dostępny dla zaawansowanych technik modelowania zestawy eksplodowała i modelowanie szczyt.


Module Profesjonalne ZW3D

program automatycznie oddziela rdzeń i zastosowań konstrukcji formy matrycy . W tym module dostępne są również Narzędzia do pracy z chmurami punktów i PARTsolutions bibliotece.


moduł CAM surowy ZW3D pozwala


  • mielenia 2 do 5 oś
  • technik i materiałów do usuwania i obróbki nbsp; pozwala złożony mielenie nbsp; 3D
  • taktyki frezowania dwóch osi tworzenia i nbsp; wiele możliwości utworzenia ścieżki narzędzia, podano obróbce zgrubnej i wykańczającej
  • frezowanie 3 oś jest wyposażony w kilka torów narzędzia są gotowe do zastosowania na podstawie różnych algorytmów do pozycjonowania narzędzi
  • widoczne wydajności i lepszej jakości jest zwiększona.


Moduł wyboru:Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
30 ⁄ 10 =