ZW3D to unikalny program do projektowania i wykonywania produktów przy pomocy obrabiarek sterowanych numerycznie. Wypróbuj testową wersję przez miesiąc, a na pewno wykupisz licencję!

Stawiaj na rozwój – ZW3D

ZW3D został opracowany z myślą o specjalistach, którzy w szybki, skuteczny i wygodny sposób chcą projektować, dokumentować i wykonywać, bez potrzeby używania kilku programów do każdego z tych etapów produkcji. Wiele modułów wchodzących w skład aplikacji pozwala na modelowanie poszczególnych części i złożeń, projektowanie elementów wtryskiwanych i tłoczonych, a nawet operacji inżynierii odwrotnej.

Wiemy, jak ważna jest kompatybilność oprogramowania z już istniejącymi systemami, dlatego ZW3D obsługuje pliki również z innych systemów CAD.

Cztery moduły dla Twojej wygody

ZW3D dostępny jest w wersji Lite, Standard, Proffesional i Premium. Dzięki temu masz możliwość samodzielnie zdecydować, która opcja będzie dla Ciebie wystarczająca. W wersji najbardziej zaawansowanej zyskujesz wszystkie funkcje zawarte w niższym wersjach, a także możliwość szybkiego frezowania, inteligentnych automatyzacji, automatyczne wykrywanie i obróbka otworów, toczenie 2-osiowe i wiele innych. W wersji podstawowej możesz liczyć na wszystkie niezbędne do projektowania i dokumentowania moduły, w tym modelowanie hybrydowe: powierzchniowe i bryłowe, tworzenie dokumentacji płaskiej, połączenie z LightWorks (aby Twoje projekty łatwiej docierały do odbiorcy), a także importowanie i eksportowanie plików. Masz więcej wymagań? Dowiedz się, która z wersji ZW3D sprosta Twoim oczekiwaniom!

Pamiętaj, że upgrade oprogramowania jest zawsze możliwy, jednak wybierając od razu wersję bardziej zaawansowaną, oszczędzasz.

Dlaczego warto?

ZW3D to:

  • unikalne narzędzie na polskim rynku
  • kompatybilność z całym światem CAD
  • modelowanie powierzchniowe i bryłowe dzięki rdzeniowi OverdriveTM
  • inżynieria odwrotna
  • moduł CAM i integracja modeli
  • permanentna pomoc – w formie inteligentnych samouczków i wsparcia technicznego od naszej ekipy, w tym również filmy na YouTube, podręczniki i instrukcje po polsku, tematyczna baza wiedzy i wiele innych
  • cztery zróżnicowane pod względem modułów wersje oprogramowania – każda w bardzo atrakcyjnej cenie
  • narzędzie dla profesjonalistów, któremu zaufali najlepsi.

Wykorzystaj w pełni swoją kreatywność i skorzystaj z możliwości, jakie daje specjalistyczne oprogramowanie. Dzięki ZW3D projektowanie nie jest żmudnym i czasochłonnym procesem, ale twórczym działaniem, w wyniku którego powstaje złożona i pełna dokumentacja oraz wizualnie przejrzysty i gotowy do wykonania projekt. ZW3D umożliwiają pracę nad danym produktem w zintegrowanym środowisku – od samego powstania pomysłu, aż do jego realizacji.

Zainteresowało Cię nasze oprogramowanie? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną! Tylko teraz przy zakupie programu otrzymujesz gwarancję aktualizacji do kolejnej wersji bez opłat. Korzystaj z najnowszej wersji programu i ciesz się nowym funkcjonalnościami, gdy tylko zostaną wprowadzone!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! Pod numerem telefonu 664232908 udzielimy praktycznych informacji i odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Dołącz do społeczności profesjonalistów, którzy realizują najbardziej zaawansowane projekty!

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
25 + 1 =