Analiza rynku wskazuje, że stosunkowo niewielka liczba maszyn zakupiono bezpośrednio od producenta jako część pełnego pakietu „pod klucz”. Uważa się, że około 70 procent nowej maszyny do cięcia metalu jest dostarczany bez użycia narzędzi. Z tego powodu klienci mogą łatwo zapomnieć o zakupie narzędzi, więc okres przejściowy dostawy maszyny do rozpoczęcia produkcji w całym zakresie może zostać przedłużony. Aby rozwiązać ten problem, Sandvik Coromant oferuje szereg zestawów startowych narzędzi, pozwalających na natychmiastowe rozpoczęcie produkcji na nowych maszynach. Kupując zestaw startowy z klientami obrabiarek może natychmiast zacząć generować zyski, a tym samym skraca czas regeneracji.


href = “” www.sandvik.coromant.com/startuptoolkits www.sandvik.coromant.com/startuptoolkits , gdzie zainteresowani mogą cię znaleźć wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego zestawu. Linki prowadzące do witryny informacji na temat usług wsparcia inwestycji w maszyny i Sandvik Coromant do wskazówek i narzędzi do optymalizacji ustawień są również zawarte. Można również pobrać broszurę zawierającą szczegółowy opis proponowanych narzędzi.


Zestawy opatrzone znakiem mogą być łatwo dobrane w oparciu o typ interfejsu urządzenia i narzędzia. Ponadto, wszystkie składniki są dostarczane jako praktycznej umieszczone w plastikowym pudełku o wysokiej jakości. Wezwanie skierowane jest do wszystkich. Zarówno dostawcy i dystrybutorzy obrabiarek i klienci końcowi


Źródło: Sandvik Coromant
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
24 ⁄ 12 =